Skocz do zawartości
Forum

Cienka kreseczka na buchu i kłucie w jajnikach a ciąża


Gość Nikaś28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

pisałam wcześniej o moim problemie tzn iż pieściłam się z moim chłopakiem i tak nas poniosło że wszedł we mnie raz i na chwilę bez zabezpieczenia ale nie uprawialiśmy seksu. Oczywiście pan doktor odpowiedział mi że w ciąży nie mogę być ponieważ następnego dnia dostałam okresu. Nie wiem czy to dalej z stresu ale 10 dni po okresie zaczął mnie kłuć lewy jajnik i miałam taki czas że było mi nie dobrze. Może to ze stresu. Po 11 dniach jednak zrobiłam test i wyszedł negatywny. Panicznie boję się że mogę być w ciąży. Wyczytałam w internecie że kobiety w ciąży mogą mieć okres? Sama nie wiem... 18 dni po też zrobiłam test i wyszedł negatywny. Miesiączka przypadała mi na 1.10 ale 28.09 zrobiłam rano kolejny test i wyszedł też negatywny. Dwie godziny później dostałam okresu, nie taki jak wtedy bo był bez skrzepów i trwał 6 dni. Jednak zauważyłam na podbrzuszu cienką kreskę i sama już nie wiem. Czy to może być spowodowane depilacją w tym miejscu tzn od prawie pępka w dół??? Czy normalnie kobieta może taką kreskę mieć. Strasznie się boję, nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

trudno jest mi cos stwierdzic ale ja mialam taka kreske tylko w ciazach i moja kolezana tez przedewszystkim nie ma ciazy bez spermy wiec to raczej wykluczone a poza tym dzien przed okresem byl na bank niepłodny chyba ze kochaliscie sie roniez wczesniej np 10 dni wtedy byl okres płodny sama miałam okres przez 3 miesiace w ciazy inny niz mam tradycyjnie byc moze przez miesiaczki test nic niewykazal radze kupic kwas foliowy jesli nie jestes w ciazy napewno nie zaszkodzi ale tak wrazie czego

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem sama widzisz objawy ciazy , ktorej nie ma :) i w taki sposob "uprawiania seksu" raczej jej nie bedzie. Twoja psychika jest juz przeczulona na punkcie ewentualnej ciazy dlatego doszukujsz sie sama objawow, a te w tym wypadku moga zaistniec - bo na to nastawiasz swoj umysl.
ochlon, nie mysl o tym i nie doszukuj sie czegos czego nie ma. Polecam jakas ziolowa tabletke na uspokojenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...