Skocz do zawartości
Forum

Bóle jajnika, podbrzusza i lekka zgaga a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wizytę u gina mam za tydzień, ale chciałam się popytać może uzyskam jakieś informacje... po 'przytualnkach' z meżem temu dostałam po dwóch dniach prawdopodobnie @ (pięć dni wcześniej) trwało to 4 dni, dzień przerwy i w terminie kiedy to powinnam dostać normalnie @ zaczęło się dziwne skąpe brązowe plamionko . Robiłam test owulacyjny i wyszło mi, że mam owulację a to dziwne bo powinnam mieć raczej dni nie płodne. Wyczytałam, że takie plamienia są wtedy, gdy dochodzi do zapłodnienia a plamienie rozpoczeło się 7 dni po potencjalnym zapłodnieniu ... dodam , że cykle mam regularne co 27 dni i jak do tej pory odkąd zaczęliśmy sie 'przytulać' z mężem bez zabezpieczeń nie miałam takich objawów jak teraz (bóle jajnika co lewy skończy zacznie prawy, podbrzusza, lekka zgaga). Test ciążowy wyszedł negatywnie (ale to 7 dni dopiero to nie wiem czy jest szansa na wykrycie)Może to moja mała parnoja....ale czy możliwe jest że to są objawy ciąży? Czy coś poważniejszego dzieje się ze mną?
z góry dziękuję za jakiekolwiek odzew :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Wydaje mi sie ze troszke panikujesz:) ale najbardziej wiarygodnym testem bedzie BetaHCG-test ciazowy z krwi, wtedy napewno bedziesz 100%, nawet najczulszy test ciazowy moczowy nie wychwyci ciazy ponizej 10 mIU/ml , a jesli wynik z krwi bedzie >3.0mIU/ml oznacza to ciaze moja droga i zostaje tylko pogratulowac .
MadziulaB

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...