Skocz do zawartości
Forum

Zmiana wyniku testu ciążowego a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

witam, ( mam nieregularne cykle, w czerwcu odstawiłam tabletki yaz, od tamtej pory miałam cykle 30 i 33 dniowe, we wrzesniu okres powinnam miec miedzy 23 a 26.09)w dniu 25.09.12 zrobilam test wyszedl negatywnie, okresu nalad nie mialam wiec 27.09.12 zrobiłam kolejny test ciążowy wyszedl pozytywny niemal natychmiast, ( mam go nadal, druga kreska jest ale bardzo słaba, na samym początku była niemal taka sama jak w okienku C), po czym dzien pozniej 28.09 dostalam okres..... wystraszylam sie i zrobilam kolejny test wyszedl negatywny, 29.09 rano powtorzylam rowniez negatywny./..... nie wiem co myslec... UDALO SIE ZAJSC CZY TO BYL FALSZYWY POZYTYWNY TEST?????? :/

Odnośnik do komentarza

witam, ( mam nieregularne cykle, w czerwcu odstawiłam tabletki yaz, od tamtej pory miałam cykle 30 i 33 dniowe, we wrzesniu okres powinnam miec miedzy 23 a 26.09)w dniu 25.09.12 zrobilam test wyszedl negatywnie, okresu nalad nie mialam wiec 27.09.12 zrobiłam kolejny test ciążowy wyszedl pozytywny niemal natychmiast, ( mam go nadal, druga kreska jest ale bardzo słaba, na samym początku była niemal taka sama jak w okienku C), po czym dzien pozniej 28.09 dostalam okres..... wystraszylam sie i zrobilam kolejny test wyszedl negatywny, 29.09 rano powtorzylam rowniez negatywny./..... nie wiem co myslec... UDALO SIE ZAJSC CZY TO BYL FALSZYWY POZYTYWNY TEST?????? :/ ( współzycie odbywalo sie codziennie)

Odnośnik do komentarza
Gość czarusia8699

Ja tak miałam.Bardzo bym chciała zeby u ciebie było tak samo,bo widzę,jak ci zależy.No, jezeli pomyłka jest możliwa w 5 przypadkach na 100,to chyba całkiem realne.Ale nie chciałabym robić ci próżnych nadziei...Zrób sobie badania krwi,co ci szkodzi,a będziesz miała pewność:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...