Skocz do zawartości
Forum

Negatywne wyniki testów przy rozpulchnionej szyjce macicy


Gość anna.f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chciałam na wstępie powiedzieć, że bardzo zależy mi na odpowiedzi gdyż wizyta u ginekologa
dopiero za dwa tygodnie a mojego ''przypadku'' nie ma opisanego na żadnym forum
i nie wiem co ze sobą zrobić.

Zaczynając od początku.. Odbyłam stosunek bez zabezpieczenia w trzecim dniu miesiączki,
która zazwyczaj trwa sześć dni. Na początku nie występowały u mnie żadne objawy ciąży.
W dniu spodziewanej miesiączki (28 dni po odbytym stosunku) zrobiłam jednak test dla
pewności i wyszedł negatywny. Na następny dzień dostałam okres jak mi się przynajmniej
wtedy wydawało, gdyż trwał on tylko 3 dni i był bardzo skąpy, a zazwyczaj obficie i dość
długo miesiączkuje. Kilka dni po tych krwawieniach zobaczyłam jednak, że bardzo powiększyły
mi się sutki i piersi , zaczęły występować zaparcia, bóle podbrzusza, a ostatnio zauważyłam
że moja szyjka macicy jest bardzo rozpulchniona. Wszystkie te objawy wskazują na ciąże,
ale trzy testy które wykonałam później ( pierwszy - 36 dni po stosunku, drugi 38 dni po
stosunku oraz trzeci 43 dni po stosunku, wszystkie robione rano) wyszły negatywne, poza
tym czytałam, że bardzo trudno jest zajść w ciąże podczas miesiączki. Dlatego chciałam
się zapytać czy pomimo tego wszystkiego możliwe jest, że jestem w ciąży lub czym innym
mogą być spowodowane te objawy ?
Dodam że mam 18 lat i nigdy nie zażywałam tabletek antykoncepcyjnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...