Skocz do zawartości
Forum

Brązowe krwawienie zamiast okresu i kłucie w jajniku a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zastanawiam się czy jest możliwe abym była w ciąży ponieważ ostatni normalny okres miałam 26.07 i trwał on 7 dni, następnie 2,6,9,,18,20,21 sierpnia kochałam się z mężem był to jednak stosunek przerywany. Kolejna miesiączka spóźniła mi się o 4 dni i przyszła 28.08 (średnio cykle mam 31 dni). Ta @ była dziwna w pierwszy dzień zaledwie pare nitek brązowego śluzu a w kolejnych 2 dniach brązowe średnio obfite ale też nie skąpe krwawienie, no i przez następne 2 dni znowu małe brązowe nitki (trwało to ogólnie 5 dni) u mnie normalnie @ trwa 7 dni i nie jest taka skąpa i takiego koloru. W ostatni dzień plamienia bolał mnie brzuch jak na okres i miałam biały gęsty śluz i tak było przez kilka dni, a po tym nastąpił wielki apetyt na słodkie i ostre nawet w nocu przebudzałam się głodna... Przyszedł także ból piersi, głowy, zmęczenie, kilka razy miałam zgage i co jakiś czas nadal mam dziwne uczucie ciągnięcia w podbrzuszu i doszło kłucie w jajniku. Dzisiaj jest niby lepiej temp w pochwie utrzymuje mi sie 36,8-37 st. normalnie mam jakieś 36,4. Doszło uczucie wilgotności. Już jedno dziecko mam więc na pewno będzie radość z drugiej ciąży. Termin następnej spodziewanej miesiączki przypada na 27.09. Więc czy to może być ciąża, infekcja czy może poprostu taki okres miałam ?... wiem wiem najlepiej kupić test ale chciałabym się dowiedzieć poprostu czy ktoś jeszcze tak miał... Mam nadzieję, że ktoś to zrozumie i nie pogubi się heh. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam ten sam problem co Ty. Każdy objaw się zgadza, łącznie z brązowym śluzem utrzymującym się kilka dni i nagle obfitym, białym ciągnącym się śluzem. Dodatkowo utrzymuje mi się również ból żołądka. Zrobiłam już test ciążowy i wynik był negatywny, jednak czuje że jest coś nie tak i mam zamiar powtórzyć. Nie wiem czy to ciąża, czy coś innego.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Prawdopodobnie jest Pani w ciąży. We wczesnej ciąży u większości kobiet występują poranne wymioty, zmiana preferencji dietetycznych, częste oddawanie moczu, zwiększenie ilości śluzu, powiększenie, guzkowate zgrubienia i wzmożona tkliwość piersi, świąd brodawek, zmęczenie, senność i omdlenia. Śluz niekiedy może być podbarwiony. Test ciążowy daje wiarygodny wynik po 14 dniach od stosunku. Pełne rozpoznanie może postawić tylko ginekolog.
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...