Skocz do zawartości
Forum

Antybiotyk a skuteczność krążka dopochwowego


Gość Olga1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Od kwietnia stosuje krążek novaring. Niedawno miałam problemy zdrowotne i przypisano mi antybiotyk Clinamycin Mic na zeby w związku z wyrzynaniem się ósemek. Antybiotyk muszę brać tydzień. W międzyczasie musiałam wyjąć krążek z racji upływu 21dni. Po jakim czasie od odstawieniu antybiotyku mogę uprawiać seks bez dodatkowych zabezpieczeń( innych niż krążek)?

Odnośnik do komentarza

Witam. Moje pytanie dotyczyć będzie krążka antykoncepcyjnego Nuva Ring. Żadna metoda antykoncepcji nie daje 100 % pewności, tak jest tez w tym przypadku, dlatego chciałabym się zapytać czy jeżeli w trakcie stosowania krążka Nuva Ring zaszło by się w ciążę, to czy da sie jakoś tą ciążę wykryć ... czyli czy są widoczne jej obiawy? Jeżeli nie stosuje sie antykoncepcji hormnalnej to kobieta zauwaza ze zatrzymal jej sie okres i wtedy wie ze cos jest nie tak , a czy tutaj jest podobnie? czy miesiaczka ktora jest wywoływana sztucznie tez zatrzymuije sie jak w przypadku nie stosowania zadnej metody ? oraz jaki jest wskaznik skutecznosci krazka Nuva Ring?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...