Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od makijażu i kosmetyków


Gość Perfekcyjna i Piękna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Perfekcyjna i Piękna

Hej, Chyba mam problem, przynamniej mój narzeczony tak twierdzi. Jego ostatnie śłowa mnie bardzo zabolały: powiedział że nie może żyć z drogerią. To źle że dbam o siebie?
Od zawsze przykładałam wielką wagę do wyglądu, ułożone włosy, makijaż, strój. Nie wyobrażam aby ktoś zobaczył mnie bez makijażu, albo nieuczesaną. To by było straszne. Zawsze staram się wyglądać perfekcyjnie, nawet rano wstaje dużo wcześniej by nałożyć makijaż, żeby mój ukochany widział mnie idealną, nikt mnie nie widizał bez makijażu.
Mój narzeczony twierdzi że jestem uzależniona od makijażu i kosmetyków. Ja mu nie wierzę.

Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem czy jesteś perfekcyjna we wszystkim czy nie we wszystkim musisz zacząć się leczyć. Zbyt dużą uwagę przykładasz do swojego wyglądu, to nie jest już dbanie o siebie tylko obsesja. Pomyśl ile rzeczy Cię omija bo boisz się o swój makijaż? Byłaś na basenie, na biwaku, czy w miesjcu gdzie nie ma wygód typu woda, suszarka czy coś w ten deseń. ? Jak Ty sobie radzisz po nocy? Do snu też się malujesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...