Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku w czasie okresu


Gość ga...69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam pytanie, czy mogę zajść w ciążę, gdy współżyłam w 4 dzień okresu ( moja miesiączka średnio trwa 6-7 dni)? Chciałam dodać, że podczas stosunku miałam zaaplikowanego tampona, a partner spuścił się, nie będąc cały we mnie. Proszę o najbardziej prawdopodobną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ostatnio kochałam się z chłopakiem i robiliśmy to kiedy przypadał 4/5 dzień mojego okresu. Nie doszedł on we mnie i było do tego jeszcze dosyć daleko.
Leciało mi wtedy jeszcze całkiem sporo krwi i okres skończył mi się na następny dzień.
Czy jest możliwe żeby pleminki, jeśli jakieś się we mnie znalazły, przeżyły w takich warunkach, we krwi?
Cykle mam raczej 30 dniowe, więc wydaje mi się że do dni płodnych po okresie mam jeszcze trochę zapasu.
Czy jest jednak możliwe że zaszłam w ciążę?

Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam,
Do zapłodnienia dochodzi gdy plemnik połączy się z komórką jajową w bańce jajowodu. Teoretycznie nie powinno tak się stać w trakcie okresu ale czasami tak się zdarza. Stosunek przerywany jest całkowicie nieskuteczną metodą antykoncepcji. Czy w Państwa przypadku doszło do przedostania się plemników do macicy mogą wiedzieć tylko Państwo. Polecam zapoznać się z tematem antykoncepcji.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam Was! Mam problem.
Dziś kochałam się z facetem a mam końcówkę okresu.
Dodam, że moje miesiączkowanie jest nieregularne i nie zawsze trwa tyle co zawsze. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia i nie stosuję tabletek antykoncepcyjnych.
Podobno,że podczas okresu można się kochać bo plemniku obumierają, lecz na pozostałych forach pisze co innego... mam mętlik!
Pytanie mam: jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
Po jakim czasie udać się do ginekologa by mnie zbadał?
PROSZĘ O ROZSĄDNĄ I BEZKRYTYCZNĄ ODPOWIEDŹ !

Odnośnik do komentarza
Gość angelika187

witam, moj cykl trwa 28 dni i jest regularny , podczas ostatniego dnia okresu /5 dzien/ kochalam sie z chlopakiem chwile bez gumki, nie bylo wytrysku ale mozliwe ze cos bylo wczesniej na penisie,czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Skoro nie było wytrysku to jak możesz zajść w ciążę ???? do zajścia w ciążę muszą być obie komórki czyli komórka jajowa i plemnik. Plemnik znajduje się w spermie która "wydostaje" się podczas wytrysku, Ty też byłaś w ostatnim dniu okresu więc nie miałaś gotowej komórki do zapłodnienia. " nie bylo wytrysku ale mozliwe ze cos bylo wczesniej na penisie" cos??? z cosiem też nie zajdziesz w ciąże. Jestem pełna krytyki dla osób które zaczynają współżycie a nie wiedzą nic na temat ewentualnych konsekwencji. Zapoznaj się z tym jak dochodzi do zapłodnienia jakie muszą być do tego warunki i kiedy są dni płodne a następnie zaczynaj współżycie !

Odnośnik do komentarza

Witam .
Ja i moja dziewczyna uprawialismy seks , ona dostala tego dnia okres , lecz zadnemu z nas to nie przeszkadzalo. Seks byl w prezerwatywie , i nawet w niej nie dochodzilem....
Lecz jej okres g***townie ustal , nie pojawia sie krwawienie.
Nie potrafie znalesc wytlumaczenia a nerwy i stres sa nie do wytrzymania.
Prosze o szybka odpowiedz.

artur

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...