Skocz do zawartości
Forum

antykoncepcja i izotek


Gość Marta9418

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam zakrzepicę, więc nie mogę przyjmować tabletek antykoncepcyjnych , nie mam okresu od 4 miesięcy i nie mam czym go unormować (w ciąży wiem że nie jestem, jest to jakiś problem z hormonami) . Robiłam badania krwi i wszystkie wyniki powychodziły mi dobre. Co zrobić żeby powrócił okres i go unormować? a drugie pytanie to od 4 dni zaczełam brać CURACNE IZOTEK, wiem że przy tym trzeba brać tabletki antykoncepcyjne, żeby w razie czego dziecko nie urodziło się chorę, choć ja nie biorę i wiem że stosunku seksualnego nie będę uprawiać, ale czy to ma wpływ na moją cerę? Czy IZOTEK poradzi sobie sam bez tabletek antykoncepcyjnych? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam,
Tabletki antykoncepcyjne przy izoteku bierze się tylko po to aby nie doszło do zajścia w ciąże. Nie mają one wpływu na działanie tego leku. W trakcie jego stosowania proszę kontrolować wskaźnik wątrobowe i morfologie krwi ponieważ środek ten może powodować problemy z wątrobą i śledzioną. Przede wszystkim proszę jednak jak najszybciej udać się do ginekologa w celu wyregulowania gospodarki hormonalnej, która wpływa na miesiączki jak i może mieć wpływ na trądzik. Lekarz dobierze odpowiednie preparaty uwzględniając przeciwwskazania.
Pozrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...