Skocz do zawartości
Forum

Wielkość penisa a rozdziewiczenie


Rekomendowane odpowiedzi

witam. od 5 miesięcy jestem w związku z dziewczyną i zdecydowaliśmy się na sex. wcześniej próbowaliśmy kilka razy, jednak ona bała się bólu związanego z rozdziewiczeniem. podczas tych prób byłem bardzo zdenerwowany: mój penis w stanie zwodu ma około 12 cm. boję sie, że to za mało, że nie rozdziewiczę jej. jestem bardzo spięty, wydaje mi się, że w momencie szczytowym, jakby 'opadał'. czy jest możliwe, że z takim rozmiarem mogę zapomnieć o seksie?

Odnośnik do komentarza

Wielkość członka nie ma znaczenia. Ja myślę, że nie ma co robić tego na siłę. Twoja dziewczyna widocznie nie jest gotowa na tego typu zbliżenia. A co do bólu, to wcale nie jest powiedziane, że na nim się skończy. Wiele dziewczyn nasłuchało się takich rzeczy i potem nie potrafią się rozluźnić. Chęć, duże podniecenie, pragnienie powinny sprawić, że Twoja dziewczyna na pewno będzie chciała Ci się oddać. Ale nie naciskaj jej, a tym bardziej nie pokazuj jej swoich nerwów, bo tylko pogarszasz jej nastawienie do seksu. Trochę zrozumienia i cierpliwości! Kobieta jest jak płatki róży - delikatna :)

Odnośnik do komentarza

błona dziewicza jest w przedsionku pochwy więc na samym początku. Spokojnie wystarczy Twoje 12 cm. Co do bólu to jest różnie, jedne boli i to bardzo inne prawie tego nie odczują. Tu nie ma reguły a na to czy będzie boleć zalezy od wielu czynników między innymi od anatomii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...