Skocz do zawartości
Forum

Wasze największe wyczyny seksualne


Hakownica

Rekomendowane odpowiedzi

Hakownica
Mój najbardziej szalony numerek był podczas jazdy samochodem po trasie szybkiego ruchu przy prędkości 120km/h moja żona robiła mi lodzika :) było hmm ekscytująco dodam tylko że ja prowadziłem :)

dużo paliwa spaliłeś? hehehehe :D

Odnośnik do komentarza

To jeden z moich ciekawszych to był wtedy gdy z powodu kiepskich wyników z angielskiego w szkole średniej starzy znaleźli mi korepetytorkę (na moje nieszczęście śliczną).
Niczego nie mogłem się nauczyć bo za bardzo mi się podobała i koncentracja - zero. Była odemnie niewiele starsza ja miałem lat 17 ona 18... Dobrze się nam gadało ale po polsku i w końcu zaczęliśmy świrować razem. Ona brała kasę od starych i razem przepuszczaliśmy :) nic się nie nauczyłem ale było fajnie. Przychodziła 2 razy w tygodniu jakgdyby nigdy nic na korki. Któregoś razu zaczęliśmy baraszkować nie pierwszy raz zresztą nikogo w domu nie było i Paulina zaczęła mi robić loda... nie usłyszeliśmy mojego ojca... Wszedł jak zwykle bez pukania... i powiedział : kończcie ten francuski !!!! Paulina już więcej mnie nigdy nie uczyła w domu angielskiego :( a zaczęła do mnie przychodzić stara brzydka baba od anglika. Z Pauliną spotykałem się jeszcze przez jakiś czas ale tego nigdy nie zapomnę !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...