Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po skorzystaniu z toalety na której były plemniki?


Gość va...49

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można zajść w ciążę siadając na deskę klozetową na której są plemniki?

Ostatnio byłam w toaletach publicznych bardzo się śpieszyłam więc nie położyłam na nią papieru czy możliwe jest zajście w ciąże w taki sposób ?
W sumie tak na prawdę nie wiem czy były tam plemniki czy nie , Ale pytam ogólnie czy można tak zajść w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

No przecież nie siadasz za przeproszeniem pochwą. PO za tym skąd tam miały by być plemniki. W ciążę to w ten sposób nie zajdziesz ale syfa możesz złapać. Jakaś grzybica, albo bakteria lub wirusik to już bardziej prawdopodobne niż ciąża

Odnośnik do komentarza

Witam
Jestem nowy na forum, więc proszę wybaczyć mi jak zrobię coś źle.
Parę dni temu masturbowałem się w toalecie. Po wszystkim wytarłem starannie nasienie z deski klozetowej i umyłem ręce. Około pół godziny później siostra weszła do toalety aby oddać mocz. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy jeśli na kawałku papieru toaletowego było trochę spermy to siostra będzie w ciąży? Błagam o pomoc i odpowiedzi to nie daje mi spokoju.

Odnośnik do komentarza

~jurij2
Witam
Jestem nowy na forum, więc proszę wybaczyć mi jak zrobię coś źle.
Parę dni temu masturbowałem się w toalecie. Po wszystkim wytarłem starannie nasienie z deski klozetowej i umyłem ręce. Około pół godziny później siostra weszła do toalety aby oddać mocz. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy jeśli na kawałku papieru toaletowego było trochę spermy to siostra będzie w ciąży? Błagam o pomoc i odpowiedzi to nie daje mi spokoju.

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku nie ma ryzyka ciąży. Nie powinieneś mieć zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...