Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Niekończące się uczucie


Gość natusia1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewazne1111

Hej mam problem od kilku dni nie dawno się spotkałam sie z moim kolegą z ktorym wczesniej się spotykałam w sensie zwiazek bez zobowiązań i po ostatnim spotkaniu poszlismy do łozka nie wiem czemu tak jest ze jak go widze to on tak dziala na mnie zaznacze tylko ze od 2 lat jestem w zwiazku i sie zastanawiam jak to zakonczyc ten moj kolega twierdzi ze chce reguralnie sie spotykac ze mna zebym kasowala smsy od niego co ja mam o tym myslec prosze pomozcie mi

Odnośnik do komentarza

Witaj Niewazne1111.
A co właściwie chcesz zakończyć? Obecny związek czy nową relację?
Najprawdopodobniej odpowiadacie sobie chemicznie i fizycznie w stu procentach prawie i stąd takie Twoje reakcje.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość niewazne1111

Jedno mnie zastanawia dlaczego to domnie go tak ciagnie a nie do moje kolezanki ja mam szczesliwy zwiazek ale gdy go widze to dziala on na mnie jak magnez on twierdzi ze nikt o tym sie nie dowie ale co jam z tego wszystkiego rozumiec

Odnośnik do komentarza

A on też jest związku?
Co ja mam Ci doradzić, kiedy Ty chcesz wszystkiego?
Jeżeli nie chcesz zniszczyć obecnego związku, jeśli faktycznie kochasz swojego partnera to raczej powinnaś zakończyć obecną relację z tym chłopakiem. Chyba nie chciałabyś, żeby partner miał podobny romans?

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Temu koledze chodzi tylko o seks ,dlatego chce to utrzymać w tajemnicy ,co na dłuższą metę i tak się nie uda ,bo prawda wcześniej czy później i tak wyjdzie na wierzch...,

sama piszesz ,że nie możesz mu się sobie oprzeć, on to wykorzystuje,

powinnaś się zdecydować,skończyć obecny związek i uprawiać z kolegą dalej seks bez zobowiązań /tj.do czasu ,aż mu się nie odwidzi/,
lub w ogóle się z kolegą nie nie spotykać i pozostać w związku.

Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Zraniona dusza

Witam mam 24lata mam taki problem nie dawno spptykalalam się z kolegą z pracy który ma 20lat najpierw były takie dziecinne zaloty spotykaliśmy się po pracy drpczylismy się ze sobą tydzień temu przespalam się z nim tak wiem głupota Ale obydwoje tego chcieliśmy po tym wszystkim on mi napisał ze źle się z tym czuje ze Nie powinniśmy tego robić ze to jego wina ze jak mi pisał ze jest sam to tylko pisał a nie powiedział po całej tej sytuacji w pracy nie zwracalam uwagi na niego Ale cały czas czułam jak się patrzy na mnie parę razy nasze spojrzenia się wymienily Ja na widok jego dostawalam szału w pracy zapominalam podstawowych rzeczy nie umiałam się skupić ręce mi drzaly piwiedziecie co to może wszystko oznaczać a dwa dni temu on się zwolnił z pracy i całkiem inaczej funkcjonuje jak to nazwać Nue zależy mi na nim nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...