Skocz do zawartości
Forum

Nadal go kocham, ale nie wiem, jak mam poradzić sobie z samą sobą?


Gość ma...14

Rekomendowane odpowiedzi

@~xdd: Ja mam totalną załamke próbowałam ze soba skonczyc, ale wtedy ktos zapukal do dzwi to byla moja przyjaciolka zobaczyla mnie roztrzesiona i zalamana zabrala mi wszystkie tabletki, najgorsze jest to ze ja z nim nie bylam krecilismy jakis czas ale ktoregos dnia jak umowilam sie z nim na piwo i napisal ze zalezy mu na innej wredy sie totalnie zalamalam do dzisiaj go kocham no ale nic nie poradze na to ze on mnie nie chce

Odnośnik do komentarza

Witam mam 16 lat zakochałam się też w chłopaku lecz on miał dziewczynę sam do mnie napisał i po jakimś czasie wyznałam mu miłość on powiedział że napewno bd ze mną tylko musi zerwać ze swoją obecną dziewczyną potem jednak zerwał i był ze mną każdy mówił mi że on mnie zaraz zrani i ze mną zerwie ale ja byłam taka zakochana że nie słuchałam ich byłam z nim miesiąc i niestety się skończyło zerwał a dlatego że jednak kocha swoją byłą zawiodłam się już mija 3 miesiąc od kąt z nim nie jestem a nadal o nim myśle i bardzo go kocham gdy go widze po prostu przypominają mi się czasy jak z nim byłam nie wiem co robić a i czas nie leczy ran to tylko bzdura kocham go nadal....pomocyy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...