Skocz do zawartości
Forum

Guzek w piersi pod sutkiem


KIMAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam 22 lata od 1,5 lat mecze sie z strasznym bólem w lewej piersi radiolog wykonał 3 uzg nawet mamografie niestety nic z nik nie wynika tyle że sa to piersi tłuszczowe 2 lata temu urodziłam synka zasuszono mi pokarm nawet nie karmiłam przytyłam 40 kilo schudłam 30
mam nie regularne miesiaczki gózek jest wyczówalny na dle pod sutkiem obydwa sutki sa wciągnięte ale prawy reaguje np. na zimno a lewy cały czas jest wciągniety nie mam goraczki ale gózek wyczówalny około 4 cm i strasznie boli gdy np .lekarz bada to miejsce niewiem co to jest lekarz bez radny zapisał mi chyba z 5 róznych antybiotyków a góz dalej boli i dalej taka sama wielkość prosze o pomoc nikt nie miał raka piersi w rodzinie :(dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość pannaktos22

lekarz bezradny i leczy Ci guzek antybiotykiem? o LOL... ;p
tomografia, USG. To mo pierwsze. Wycinek do badania histopato to po drugie.
Niezwloczna wizyta u onkologa - to po trzecie. On juz zrobi co trzeba, a tak jak pisala znikajaca - nie zwlekaj!!!
i nie wazne ze nie mialas nowotworu piersi w rodzinie... to nie znaczy ze nie mozesz miec raka, chociaz naturalnie to zmniejsza szanse...

Odnośnik do komentarza

Znikajaca
Ja na Twoim miejscu poszłabym do onkologa i zrobiłabym wszystkie badania na wszelki wypadek. Znam osobę która miała guza, ale wcześniej poszła do lekarza , miała prosty zabieg+ radioterapie i jest zdrowa. Nawet chemioterapia nie była potrzebna. Najważniejsze jest to by NIE ODWLEKAĆ!
przecież pisze że chodzę od kąd mnie zaczeło boleć przecież żeby wykonać mamografie czy uzg piersi musi być skierowanie onkologa to wszystko napisałam więc nie rozumiem twojej odpowiedzi Znikajaca"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...