Skocz do zawartości
Forum

Okres krótszy niż zazwyczaj


Gość da...yl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Mam mały problem.. a mianowicie..
4lipca uprawiałem sex bez prezerwatywy z partnerką, ale do wytrysku w wewnątrz nie doszło. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ? (W ten dzień nie wypadały dni płodne)
Okres do tej pory był regularny, widziała dokładnie w którym dniu będzie go miała, ale dostała go 2 dni później. Robiła test ciążowy po 3 tygodniach z samego rana i na teście pokazało, że nie jest w ciąży ale przerywanymi kreseczkami, czy należy zrobić test ponownie ?
Po drugim dniu miesiączkowania okres ustąpił, czym to może być spowodowane ?
Bardzo dużo się stresowała tym, że może być w ciąży, wysiłek fizyczny (brzuszki robiła), miała zapalenie bodajże się szyjki macicy, brała tabletki na to (antybiotyk) i smarowała z zewnątrz maścią.
Proszę odpowiedzieć na moje pytania

Odnośnik do komentarza
Gość Monia260395

Okres miałam od 9 do 15 stycznia.Między 20 a 23 stycznia uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia. Przed kolejnym okresem bardzo bolało mnie podbrzusze,wręcz nie umialam siedzieć.dodam,że zaczęłam mieć apetyt ale bez "zachcianek".dostałam okres w terminie jednak trwał on krocej-4dni.Od roku mam okres regularny co 28 dni i trwa 7.Czy jest obawa,że mogę byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...