Skocz do zawartości
Forum

Czy i kiedy dostanę pierwszą miesiączkę?


Gość ol...b3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaSiEńKa z WaWy

Podpinam się pod pytanie, mam 13 lat i też czekam i nie mogę się doczekać na okres. Wiem że to podobno nic miłego, ale chciałabym już go mieć, u mnie w klasie prawie wszystkie mają już okres.... :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pierwsza miesiaczka nie jest zalezna od wieku czy orgazmów. Kazda z nas kiedys tego doświadczy ale to naprawde nic miłego wiec nie czekajcie na tą udrękę jak na zbawienie;-) To męka miesiac w miesiac. Poza tym pojawienie sie menstruacji oznakuje kilka objawów wczesniejszych takich jak śluz,bolące piersi. Mimo to miesiaczki nie da sie przewidzieć.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

spokojnie dziewczyny, cieszcie sie ze jeszcze jej nie macie. Kiedy dostaniecie to przyznacie nam racje. :)
Te bóle brzucha, czasem wymioty, biegunka, niektórzy nawet skarżą sie na bol kregoslupa, bole piersi. Oczywiscie kazdy przechodzi to inaczej. Ale w pewnym sensie was rozumiem jak bylam w waszym wieku to tez czekalam i sie zastanawialam kiedy to nastapi. W koncu sie doczekalam, a teraz pomimo ze nie jest to takie straszne, to fajnie bylo jak jej nie bylo :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...