Skocz do zawartości
Forum

Trudne chwile przy napadach lęku


Gość Paulina...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina...

Nie wiem co robić... przeszłam 12 tygodniową psychoterapie ponieważ cierpie na napady lęku nerwice fobie oraz depersonalizacje, zmienili mi czwarty lek nic mi nie pomaga wszystko sie ciagle nasila JAK Z TEGO WYJSC??? czy jest szansa???? prosze o odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza

Popatrz na świat jaki jest piękny, ile w nim dobroci, ile kolorów i wiele walorów. Życie jest najpiękniejszym darem, który powinniśmy wykorzystać do "cna", do granic. Jeśli ktoś postanowi je zakończyć, albo wpada w sieć jego katów- jest po prostu głupcem i totalnym "utracjuszem" szczęścia. Jeśli masz silną depresję- idź do psychologa, a jeśli to jakieś przelotne złe nastroje, to miej je daleko za sobą i chwytaj z radością każdy dzień, bo każdy jest na miarę złota.

Odnośnik do komentarza
Gość juz swiadoma

lekarze walą leki, bo tak dla nich najlepiej. Zawsze cos od koncernu skapnie.
Mi antydepresant przepisywal juz ginekolog, internista, kardiolog, endokrynolog...kazdy...
Tylko to jaka to jest meka wie ten kogo lekami faszerowano a wychodzi sie z lekow latami

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Często przy zaburzeniach nerwicowych jako formę wspomagającą leczenie zaleca się fizjoterapię oraz sport, gdyż obniża to napięcie nerwowe. Warto również spróbować ćwiczeń oraz treningów relaksacyjnych (na przykład trening endogenny Schultza).
Przede wszystkim jednak nie poddawaj się i nie trać nadziei, że wyjdziesz z tego.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...