Skocz do zawartości
Forum

Brak tematów do rozmów w związku


Gość aga.

Rekomendowane odpowiedzi

jestem już 9 miesięcy z chłopakiem. na początku znajomości mieliśmy mnóstwo tematów. od jakiegoś czasu tych tematów nam brakuje. on opowiada mi o grach które wcale mnie nie interesują. ostatnio też zaczynamy się coraz częściej kłócić. :c co robić? :c

Odnośnik do komentarza

Nie sądzisz,że do waszego związku mogła wkraść się nuda i monotonia?
Tak się dzieje,ponieważ na początku związku,kiedy się poznawaliście była między wami chemia,fascynacja,totalne zauroczenie i zawrót głowy.
To z czasem przemija,ale nie musi.
W moim przypadku jest zupełnie inaczej. Jestem z moim mężczyzną ponad 3 lata i tylko gdy mamy gorsze dni mniej rozmawiamy,ale nigdy się sobą nie nudzimy,ciągle są nowe tematy.
Może potrzebujesz nieco odsapnąć,zająć się sobą,zatęsknić.
To samo tyczy się twojego chłopaka.
Jeśli się kochacie,zależy wam na sobie,to tylko mały kryzys,który przezwyciężycie.
Nie lepiej porozmawiać z nim od razu w 4 oczy i powiedzieć wprost,że rozmowa o grach komputerowych cię nudzi i o tym może porozmawiać z kumplami którzy znają się na nich i grają? Musisz umieć rozmawiać o tym co ci się nie podoba,co ci przeszkadza.
On musi to zrozumieć,tak jak i ty musisz zrozumieć jego.Dajcie sobie czas na przemyślenia.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Myślę, a nie uważam, że to zbyt krótki okres na to, by poznać swoją połowę na całe życie, a zbyt długi na epizod. Po prostu facet się znudził, a jeśli nie, to jest uzależniony od gier, które pochłaniają jego życie. Jeśli ktoś nie ma celu życia, wówczas uzależnia się od takich "zabawek" zastanów się, czy warto w niego inwestować swoje uczucia.

Odnośnik do komentarza

to nie prawd ja jestem z facetem 8 lat i mamy 5 letnia córkę i nigdy się nie nudzimy trzeba tylko poszukać wspólnych tematów a TY nie słuchaj go jak opowiada o grach tylko zagadaj go co byś chciała robić o czy, pogadać jakie masz plany np na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Przede wszystkim zastanów się czego oczekujesz od związku, czego Ci w nim brakuje - bo prawdopodobnie stąd wynikają Wasze kłótnie. Pytasz co masz robić - rozmawiać, o tym co się dzieje między Wami.
Co do braku tematów do rozmów. Przypomnij sobie o czym rozmawialiście na początku Waszej znajomości, z jakim zainteresowaniem odkrywaliście siebie na wzajem. Postaraj się znaleźć coś, co jest Waszym wspólnym zainteresowaniem, wtedy tematów nie powinno zabraknąć.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałabym zasięgnąć waszej rady. Jesteśmy razem dwa lata ..mamy po 50 lat . Na początku było miło fajnie rozmowa spacery . Od jakiegoś czasu to się zmieniło . Znalazłam listy od kobiet żonatych które wyznawały mojemu partnetowi Miłość .. TWOJA NA ZAWSZE KOCHAJĄCA CIĘ.....takie listy znalazłam po ponad pół roku mieszkania razem albo rok po zamieszkaniu list miłosny na Walentynki .Jest opiekuńczy ..pomaga w domu gotuję obiady ... Rano zawsze pisze ..miłego dnia..dzień dobry ..ubierz się ciepło bo zimno ..takie tam słowa . Razem jemy obiad pijemy kawę ..ale resztę czasu spędzamy w telefonach . Jestem już zmęczona takim życiem . Nie wiem czy żyć z nim tak dalej czy odejść . Intymność raz na miesiąc ..raz na trzy tygodnie .. nie ma czasu bo telefon . Nie chcę tak dalej ale nie chcę też go zostawić bo go Kocham ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...