Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie, tkliwość piersi i mdłości a ciążą


Gość lu...16

Rekomendowane odpowiedzi

Luiza

Ostatnią miesiączkę miałam 24.05.2012 (a mam nieregularne miesiączki, tak miedzy 28 a 32 dniem cyklu) . Współżyłam z chlopakiem 20.06.2012 oraz 22.06.2012 . Po około 3 dniach zaczęło pobolewać mnie podbrzusze, miałam (i mam nadal) tkliwe piersi, Mam podwyższoną temperaturę, czasem zawroty głowy oraz mdlosci. Z tego co czytałam, mam podobne objawy jak przed wczesną ciążą i mam pytanie, czy to możliwe, żebym była w ciąży?

Dnia 28.06.2012, zaczęłam krwawić, ale w inny sposób, niż miałam miesiączki. Dziś jest drugi dzień krwawienia,.. Czy mogę zrobić test podczas krwawienia? Jak tak, to w jakim czasie?

bede czekac na odpowiedz dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam,
Od jakiegoś czasu z narzeczonym staramy się o dziecko. Nie miałam owulacji, wieć mój ginekolog przepisał mi tabletki Clostilbegyt, brałam je 5 dni i Duphaston 10 dni (2x1 tabletka). 3o kwietnia byłam u ginekologa na monitoringu i powiedział, że 30 kwietnia 1-2 maja będę miała owulację. Przez cały ten czas współżyłam z narzeczonym. w 19 dniu cyklu (czyli od 6 maja do 13 maja) dostałam początkowo plamienia a później krwawienia. Po tych 7 dniach "miesiączki" mam bardzo tkliwe piersi i bolą mnie jajniki. Często oddaję mocz. Czy możliwe, że mimo krwawień mogę być w ciąży ? Proszę o pomoc i poradę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...