Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia w ciąży po wcześniejszych poronieniu


Gość an...in

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w ok 6/7 tygodniu ciazy. Od 1.5 tygodnia biore duphaston 3 x dziennie i Acard 1x dziennie.

Niestety od tygodnia pojawily sie brazowe palmienia i pomimo brania lekow nie ustepuja.

Od 1.5 tygodnia srednio co dwa dni jezdze z mezem na badanie neta hcg (ponizej przesylam wyniki)

1 wynik 336
2 wynik 1579
3 wynik 3777
4 wyniki 9340
5 wynik 18378

Bylam tez na usg, Na ktorym bylo widac pecherzyk ale nic o dzieciatku Pani doktor mi nie powiedziala, bo powiedziala ze to zawczesnie.

Boje sie strasznie, poniewaz jest to moja trzecia ciaza. W pierwszej ciazy w 20tygodniu mialam wywolywany porod bo dzidzius mial powazna wade serca. A drugą ciaze poronilam w 5 tygodniu i tez mialam plamienia.

Boje sie kazdej godziny, kazdego dnia, nocy. Tak bardzo chce zeby tym razem wszystko bylo dobrze. Jestem na L4 od tygodnia i caly czas leze. Czy powinnam jechac do szpitala, czy moge jeszcze cos zrobic aby uratowac mojego dzidziusua.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
W przypadku pojawienia się plamień powinnaś niezwłocznie udać się na wizytę do lekarza. Trudno wyrokować o tym, czy tym razem również doszło do poronienia. Może to ocenić jedynie lekarz na podstawie badania USG. Jeśli jednak potwierdzi się najgorszy scenariusz to warto rozpocząć poszukiwania przyczyny poronień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...