Skocz do zawartości
Forum

Silny ból głowy przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość an...15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od niedawna zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, kończę właśnie pierwsze opakowanie zostały mi dwie tabletki.Wystąpiły u mnie silne działania niepożądane okropny ból głowy i silne kłucie w lewym boku.Ból zaczął się 3 dni temu na początku nie skojarzyłam go z tabletkami.Umówiłam już się na wizytę do lekarza kazał mi brać tabletki do puki do niego nie przyjdę ale tak mocno mnie boli że już nie chcę brać tych tabletek jakoś tak wydaje mi się że mi przejdzie wtedy ten ból od ręki.Ale jestem pewna że dalej chce korzystać z tabletek i czy nie powinnam normalnie skończyć to opakowanie żeby wyregulować cykl.Nie wiem co mam robić ból nie daje mi żyć leki przeciw bólowe nie pomagają a wizyta jest dopiero w poniedziałek wieczorem czyli muszę się męczyć jeszcze całą sobotę,niedzielę i poniedziałek.Dodam jeszcze że mam 19 lat a tabletki które biorę to ovulastan.Błagam o jakąś rade bo już sama sobie nie radzę.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałam 7-dniową przerwę w braniu tabletek Artizia. Po przerwie zapomniałam o 3 tabletkach, jedną nadgoniłam no a resztę zamierzam po prostu przyjąć na koniec opakowania (czy dobrze robię?). Martwi mnie to, że odkąd zaczęłam brać tabletki po tej przerwie codziennie dość mocno boli mnie głowa, nawet przez długie godziny, a ulgę daje jedynie sen lub tabletka przeciwbólowa (na krótko zresztą). Jestem już przy 4 opakowaniu tych tabletek, takie bóle głowy lub i mocniejsze miałam jedynie w pierwszym miesiącu, gdy dopiero zaczynałam antykoncepcję hormonalną. Dlaczego teraz tak bardzo boli mnie głowa? To przez to, że zapomniałam o tych 2 pierwszych tabletkach? I czy powinno mnie to martwić? Nadmienię, że jestem aktualnie przy 3-ej tabletce z nowego opakowania tabletek.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry,
jestem w trakcie diagnostyki, jednak na 90% mam bole migrenowe bez aury - bol okolo 2 razy w ciagu 3 miesiecy. Moje pytanie - czy mogę zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne przy bolach migrenowych głowy? Mam 21 lat, chce stosować skuteczną metodę zabezpieczenia przed ciązą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego mój post przeniesiono do tego wątku, skoro moje bóle glowy NIE SĄ SPOWODOWANE TABLETKAMI. Chce ZACZAC brać tabletki antykoncepcyjne, stąd moje pytanie czy przy takich bólach któraś z Pań zaczela antykoncepcje i jakie ma z tego tytułu doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...