Skocz do zawartości
Forum

Seks analny


Gość wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze tak zapytam, ale ostatnio moj chlopak zaproponowal zebysmy kochali sie. Ja ogolnie boje sie, bo jestem jeszcze dziewica, owszem masturbuje sie ale tylko przez lechtaczke, boje sie tam nawet palca wsadzic a nie dopiero co innego. Ma wrazenie ze to bedzie strasznie bolalo. I wlasnie, moj chlopak zaproponowal zebysmy sprobowali przez tylek? Robiliscie juz tak? Prosze pomozcie, juz mam 23lata ale boje sie jak cholera

Odnośnik do komentarza

Witam ja z moja wtedy jeszcze przyszla zona kilka razy probowalismy seksu analnego.Czy bardziej boli z tego co mowila to nie wystarczy dobra "rozgrzewka" , co do higieny to mysle ze przed np.seksem francuskim rowniez trzeba spelnic wiele warunkow zeby bylo dla wszystkich przyjemnie. Co do nie trzymania zwieraczy zauwazylismy ze zaraz po i owszem miesnie sa porozciagane ale to tak samo jak w pochwie.

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

myślę, że jeśli jesteś jeszcze dziewicą to nie odbieraj sobie przyjemności pierwszego kontaktu seksualnego że tak powiem tradycyjnie...wg. mnie seks analny jest boski, ale jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałaś seksu możesz być i raczej na pewno będziesz spięta a wtedy będzie bolało i możesz się zniechęcić...nie tylko do analu...moim zdaniem to trochę wyższa szkoła jazdy i może nie chodzi tyle o umiejętności co o poznanie swojego partnera i głębokiej intymnej więzi...z moim byłym próbowaliśmy kilka razy ale w ogóle mi się nie podobało i bolało...ale on był nastawiony tylko na swoją przyjemność, nie zwracał uwagi na mnie...natomiast z obecnym partnerem "to" wyszło jakoś samoistnie i jest bosko.sposób w jaki się porusza, w jaki mnie dotyka, wszystko co robi składa się na to, że osiągam max podniecenia i nie ma mowy o żadnym bólu...ale uważam, że najpierw trzeba skosztować normalnego seksu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...