Skocz do zawartości
Forum

Częste i nieregularne miesiączki po urodzeniu dziecka


Gość ak...zn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewnien problem. Mój Syn ma ponad dwa lata, Bezpośrednio po okresie było wszystko w porządku, potem zaczęły się plamienia między cyklami. Lekarz podejrzewał endometriozę. Od sierpnia zeszłego roku nie miałam okresu aż do stycznia tego roku. W styczniu miałam okres 2 dni, w lutym 3, marcu 4. W kwietniu okresu dostałam dwa razu: 2 i 5 dni. W maju okresów było już 3: 4, 2 i 3dniowy. W czerwu nie mialam jeszcze ani razu, a już jest 22, więc od ostatniej miesiączki minęły 23 dni. Jaka może być przyczyna wszystkich tych zaburzeń?

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Przyczyn nieregularnych krwawień może być bardzo wiele. Niektóre z nich to zaburzenia hormonalne oraz zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego (polipy, nadżerki, mięśniaki, endometrioza). Diagnostykę nieprawidłowości powinien przeprowadzić specjalista ginekolog. Warto zacząć od badania poziomu hormonów we krwi.

Odnośnik do komentarza

jeśli się badasz, to nie ma powodów do niepokoju jeśli chodzi o jakieś zmiany. Sama po porodzie mam problemy z miesiączkami, są bolesne, nieregularne i malo obfite. Ostatnio miałam badania hormonalne, które zlecił mi ginekolog, bo w badaniu usg wyszla jedynie torbiel, która nie ma zwiazku z moimi problemami (bo ostatnio jeszcze mialam przedlużające się krwawienia, które nie były związane z okresem)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...