Skocz do zawartości
Forum

Obwisła i pomarszczona jedna warga sromowa


Gość ju...9p

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat moja pochwa wygląda dziwnie. Jest z jednej strony obwisła i wygląda tak jak by jedna warga chciała narosnąć na drugą. Czy to może tak być w moim wieku??? Czy powinnam iść do ginekologa??? Pomocy boje się!!! A i nic mnie nie boli ani nic tylko tyle że wydzielina mi leci i taki dziwny zapach wydaje. Miesiączkuje już około 1 roku. Mam za sobą już grzybka pochwy. A i obwisłe są wargi te w środku a nie te inne. Co do moich warg to tyle co napisałam ale jeszcze jedno obwisła i pomarszczona jest ta z prawej strony a ta z lewej była normalna ale teraz tak jak by troche się powiększyła ale nie wisi tylko jest cały czas jendrna. Pomocy!!! Boje sie!!! Co mam robić??? :(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie ocenić, czy to co opisujesz co wariant normy czy nieprawidłowość. Najprawdopodobniej źle interpretujesz budowę sromu i wydaje Ci się, że jest nieprawidłowa. Zdecydowanie powinnaś jednak porozmawiać o tym z mamą i skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Tym bardziej ze względu na pojawienie się wydzieliny o nieprzyjemnym zapachu, co może oznaczać nawrót grzybicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...