Skocz do zawartości
Forum

Dieta przy treningu siłowym


Gość ka...10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...10

Witam.
Chciałem się spytać jaką dietę muszę prowadzić na przyrost mięśni takich jak: biceps, triceps, mięśnie brzucha, mięśnie w łydkach itd. Jakie węglowodany, białka czy tłuszcze i ile dziennie wymienionych rzeczy oraz co dodatkowego jeszcze ? Oraz jakie produkty należą do np. Węglowodanów prostych, złożonych czy białka i tłuszczów ? Oraz jakie ćwiczenia wykonywać do tej diety i o jakiej porze je spożywać oraz ile przed i po treningu ? Dziękuję i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam , mam 15 lat chodzę często na siłownie 6 razy w tygodniu + dodatkowo 2 razy w tygodniu trening fizyczny (kickboxing) . Tak więc mam problem ze spaleniem tłuszczu z brzucha i z bioder reszta jest ok. Zacząłem w kwietniu ubiegłego roku moją przygodę z siłownią a treningi k1 od sierpnia lecz nie miałem żadnej diety tak jak teraz ale jakoś udało się spalić dużą ilość tłuszczu tak więc mam taką prośbę czy mógłby ktoś mi rozpisać dietę ? Co jeść na śniadanie obiad itp. Mój wzrost 185 cm waga 83.5 kg Fotki jak to mniej wiecej wygląda ..

monthly_2014_01/dieta_1413.jpg

monthly_2014_01/dieta_1414.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość miksu141

Witam od jakiegoś czasu ćwiczę na siłowni . Chciałbym się zapytać jakim sposobem wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne ?? W internecie jest kilka sposobow,ktore pokazuja kazdy inny wynik ... Odżywiałem się dobrze ,ale chcę dostarczyć odpowiednią ilośc makroskładników i dodać tej nadwyżki kalorycznej aby nabrać masy mięśniowej .Ćwiczę 3 razy w tygodniu jak i również nieraz biegam ... w ciągu dwóch tygodni ćwiczyłem 3 razy siłowo , i 3 razy trening kardio 40 min w dni nietreningowe . Stąd moje pytanie ,jak obliczyć dokładnie te zapotrzebowanie ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...