Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zapłodnienia podczas dni niepłodnych


Gość ciekawa1235

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werka9318

zapomniałam jeszcze spytać ile trwają twoje miesiączki? Bo jeżeli np jeżeli twój okres trwa 7 dni a kochałas się 5 dni po okresie czyli w 12 dniu cyklu to przy cyklach 28 dniowych owulacją przypada na 14 dc czyli 5 dni po okresie miałas dni plodne. I jeżeli jak mówisz rzeczywiście dostało się coś do środka to mogłas zajść w ciążę. Bo plemniki bardzo silne mężczyzny mogą w płodnym śluz przeżyć nawet 7 dni... No mam nadzieję ze zrozumiale napisałam:-) pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Jeżeli Pani nie stosuje chociażby metody termiczno-objawowej, w celu oznaczenia dni płodnych, nie jest w stanie Pani określić czy były wtedy dni płodne czy nie. Wszystko zależy od długości i regularności Pani okresów. Popularne w niektórych serwisach kalkulatory płodności, mogą być teoretyczną pomocą u kobiet, które mają książkowe okresy, a zdarza się to rzadko.
Stosunek bez zabezpieczenia, jest zawsze obarczony pewnym ryzykiem.
Stosowana przez Państwa forma antykoncepcji tj. stosunek przerywany, nie należy do skutecznych metod. Zachęcam Panią do zapoznania się z innymi formami antykoncepcji i wybrania tej, która najbardziej będzie Pani odpowiadać:)
Jeżeli wytrysk, był poza pochwą, ryzyko zajścia w ciążę znacznie się zmniejsza.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam Chciałem prosić o pomoc. Kochalem sie z dziewczyna w jej tzw Dni Nieplodne i ani prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła sie oraz dojscie nastąpiło poza pochwą,Lekko sie osuwała ale do połowy członka którą poprawiałem dodam ze bylismy nad morzem i wiadomo zmiana klimatu i wgl i mamy duze stresa czy moze być w ciązy.Bardzo proszę pana o pomoc !!! ;C

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...