Skocz do zawartości
Forum

Słabe miesiączki


Gość Kie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem nie od dziś, a dokładniej od jakichś 2 lat. Urodziłam dziecko, nie karmiłam długo, bo nie mogłam (jakiś miesiąc) i jakiś czas po karmieniu dostałam miesiączki. Jakieś dwie były normalne, obfite, dość regularne. Potem kolejne były słabe, jakby takie plamienia i czasem też brązowe zamiast czerwone (przy tym normany ból brzucha jak przy miesiączce i normalna dokuczliwa owulacja w trakcjie cyklu). Wystraszyłam się, że znów jestem w ciąży, ale ginekolog to wykluczył i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. One wyregulowały mój cykl, ale ogólnie wygląd krwawienia się nie zmienił. Niedługo potem musiałam odstawić tabletki, bo przez nie nabawiłam się pewnych problemów, ale mniejsza o to. Cykle nadal były dość regularne jak kiedyś, ok 30 dni, później już trochę obfitsze, ale nie jak przed ciążą. Przestałam się tym przejmować, ale niestety mój ostatni okres znów był bardzo skąpy i brązowy (przy tym normalny miesiączkowy ból brzucha). Dodam, że owulacje mam zawsze strasznie dokuczliwe, jakby coś siedziało w moim jajniku i jak chodzę, to okropnie dokucza. Ostatnio też jakby coś dokucza mi w brzuchu, jakby łaskotanie czy taki rodzaj bólu. Mam też takie zgrubienia na jajniku czy pachwinie (choć nie wiem, może mi się wydaje, bo jestem przewrażliwiona na punkcie raka), uczucie ucisku prawego jajnika i jak przyciskam to trochę boli. Szczypie mnie czasem cewka moczowa po oddaniu moczu.
Jakie mogą być przyczyny tak skąpych miesiączek? Czy może to być zapalenie jajnika? Boję się, że przez to mogę być teraz bezpłodna. Zamierzam wybrać się do ginekologa, ale przedtem bym chciała się trochę uspokoić lub odwrotnie

Odnośnik do komentarza

Ja miałam sytuacje , ze okres dostawałam bardzo różnie albo mi go wstrzymywało. Zaczełam chodzic na zajęcia z osteopatii i bardzo mi pomagaja. Nawet gdy mam miesiączkę to już mnie tak nie boli. Polecam Rehaorthopedica w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...