Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres, ból jajnika i macicy


Gość akuku20

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, (mam 21 lat)
miesiączka spóźnia Mi się o 10 dni. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem około 3 tygodni temu. Robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny... Nie prowadzę kalendarzyka, ponieważ okres zawsze miałam regularnie.
Od początku moje miesiączki były i są bolesne, chodzę po ścianach, a na minimum 3 dni wyłączam się z życia, leżę i łykam tabletki!! Miesiączka jest bardzo obfita i długia bo aż tydzień czasu...

W tym miesiącu pierwszy raz Mi się spóźnia miesiączka...
Myślałam, że może być to spowodowane pracą, która jest bardzo ciężka (wstaje o 4 do 6 jestem w biegu, potem pracuję w szklarniach przy zbiorze-8h, a potem powrót do domu) oraz stresem.

Ale nie wykluczam ciąży, choć nie śpieszy Mi się do niej!

Ostatnio bolą mnie jajniki i czuję ciągle mokro w kroczu.
Głównie boli lewy, czuję takie pulsowanie, kłucie, tak jak by się nie mieścił tam... Boli mnie też macica, nie potrafię tego bólu opisać, ale też coś jak by uciskało.

Byłam u ginekologa w sierpniu, który powiedział Mi, że coś tam mam i żebym nie dała sobie tego wyciąć- ja w stresie nie zapytałam o szczegóły.

Planuję iść do ginekologa, bo może to torbiel być.

Oby to nie była ciąża...

Może macie jakieś typy, co to może być?

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że byłam w wakacje na pierwszej wizycie i pani NIC nie zrobiła NIC!
Zawsze myślałam, że przy pierwszej wizycie są wykonywane WSZYSTKIE BADANIA! A tu nic...
Czy teraz przy kolejnej wizycie (u innego lekarza) mam nalegać na badania czy oni to robią jeśli uznają że jest potrzeba?

Odnośnik do komentarza

mam takie obiawy jak ty tyle ze trzy testy pozytywne ale lekarz powidzial ze to torbiel mimo to czekam na wizyte u innego ginekologa poniewaz bylam za wczesnie u lekarza i dopiero za dwa tyg powie mi konkretnie bo wtedy bedzie jyz widac dokladnie

Odnośnik do komentarza
Gość mirame13veces

Twoje objawy mogą być spowodowane brakiem pęknięcia pęcherzyka.
Ja miałam zamiast miesiączki ból jajnika jak przy owulacji, a potem przeszedł w takie rozpieranie. Naczytałam się o zapaleniu przydatków, ale po tygodniu zaczęłam plamić (wtedy też trafiłam do lekarza) i lekarz stwierdził, że to pęcherzyk nie pękł i musiał się wchłonąć z powrotem. Podstawą do takiego stwierdzenia były wyniki morfologii, normalne OB (czyli brak infekcji) i negatywny wynik testu ciążowego (z tego samego pobrania krwi - zrobiony w laboratorium). Nawet temperatura może być podwyższona, bo w tej fazie cyklu jest ona wyższa, więc tym się nie należy przejmować.
Pozdrawiam i oby to był tylko pęcherzyk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...