Skocz do zawartości
Forum

Bolące pęknięcie dziąsła a rak dziąsła


Gość asdqwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat i palę od 2 lat. Przez ostatnie 3 dni boli mnie gardło ( tak wczesniej myslałem) lecz w lusterku pod światłem zobaczyłem cos w stylu rozciętej wargi ( ale nie do krwi). Ciągle boli. Mój dentysta mówił mi jakies 2 miesiące temu, że powinienem usunąć ząb mądrości, gdyż nie "mieszczą" mi się zęby, lecz tego nie zrobilem. Czy to sa jakies objawy raka, czy może to przez tego zęba ?

Prosze o pomoc !!

Odnośnik do komentarza

spokojnie to pewnie od zęba... nie sądze aby to był rak. To pęknięcie jest koło 8? Bo jesli tak albo ci wyżyna się ósemka ( bo one niestety tak mają, że trochę się wyrżną potem przerwa znowu trochę urosną) Albo może zahaczyłeś czymś ostrym np skórką od chleba.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ooo, nie tak dawno spotkałam się z takim samem problemem, moja koleżanka ma tak samo teraz, przez dwa dni w ogóle nie mogła a ni jeść, a ni rozmawiać, kiedy poszła do dentysty to było wykryto u niej ten ząb mądrości, i powiedziano jej go usunąć jak najszybciej, bo nie zmieszczą się jej zęby. teraz już minęło 5 dni od czasu jak usunęła ząb i już nie męczy ją ból. tak że radzę tobie też iść do dentysty!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...