Skocz do zawartości
Forum

Drżanie rąk, ciężki oddech i zawroty głowy u dziecka


Gość ag...ik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ag...ik

Moja 10 letnia córka od pewnego czasu ma dziwne objawy ,w dzień funkcjonuje jak każde zdrowe dziecko ,ale wieczorem koło godz 22 zaczyna kontrolowanie oddechu mowi że zwraca uwagę jak oddycha i ciężko jej się oddycha ,czasami w głowie kręci się i drżą ręce ale gdy tylko zacznę jaką rozmowe i zajmę ją czymś innym to jakby przechodziło .Zrobiłam podstawowe wyniki z krwi i moczu oraz tarczyce ,wyniki wyszły wszystkie bardzo dobrze .Nasz pediatra z którym jestem w ciągłym kontakcie powiedział że takie objawy mogą mieć podłoże psychologiczne lub okres dojrzewania. Proszę mi powiedzieć jaka może jeszcze być przyczyna takich objawow i jakie powinnam zrobić jeszcze dodatkowe badania .

Odnośnik do komentarza

Witam!
Rzeczywiście, tak jak powiedział pediatra, najbardziej prawdopodobna jest psychogenna etiologia opisanych objawów. Powinna się Pani zastanowić z czego może wynikać problem, w jakich dniach dziecko zgłasza objawy, z jakimi sytuacjami ma to związek. Jeżeli sama nie będzie Pani w stanie ustalić przyczyny i zmniejszyć problemu konieczna może być pomoc psychologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...