Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o stylu ubierania się gwiazd i osób znanych?


Pomocna

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio widziałam zdjęcia Księżnej Katie i strasznie mi się spodobała jej sukienka, w ogóle lubie jej styl ubierania isę. Tylko zastanawiam się czy da się tak ubierać nie mając tysięcy czy milionów na koncie . Po za tym uwazam że kobieta ta ubiera się z dużym wdziękiem i jest mega elegancka. Co wy sądzicie o jej stylu ubierania się? I na kim się wzorujecie, albo jakiej gwiazdy styl wam się najbardziej podoba?

Odnośnik do komentarza

no to szkoda, że mnie nie widziałaś, bo jakoś dotąd żadna moja znajoma nie ma takich ciuchów jak ja he. Zawsze się staram wyszukiwać takie ubrania, jakich nie ma nikt z moich znajomych. Lepsze to niż jakieś emo albo młoda kobieta ubierająca się jak młoda-stara :P

Odnośnik do komentarza

mnie się podoba styl księżnej Katie ale tak to mogę isę ubrąc na oficjalne okazje. Na co dzień to wolę bardziej luźne stylizację. Podoba mi się np jak ubiera się Socha czy Emma Watson.
Lubię łaczyć style i dodawać im trochę drapieżności. Wiadomo nie kopiuje całego stylu bo coś takiego do mnie nie przemawia, ale jakieś inspiracje, np dodatków, czy połaczen to czemu nie. Lubię lekko rockowy wygląd, lubię chodzić np w glanach ale wiadomo nie wszedzie one pasują. Mam kilka skórzanych kurtek ala ramoneska czy skórzany żakiet.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

ohoho ale pocisk :D haha żal...
Nie wyróżniam się na siłę tylko nie lubię być kolejnym klonem jak milion dziewczyn, wszystkie takie same. Jak moda na to, to wszystkie to mają, moda na tamto, to już wszystkie w tym chodzą. Jasne, że nie cała moja szafa jest wyjątkowa, ale się staram. Nie znoszę uczucia, gdy idę ulicą i mijam 50 dziewczyn w takiej samej bluzce i 78 dziewczyn w identycznych spodniach czy sweterku. Wolę być oryginalna niż być kolejną szarą myszką w tłumie

Odnośnik do komentarza

o co Ci chodzi;/ jak ktoś napisze coś czego nie chcesz usłyszeć to od razu reagujesz jak nastolatka... co to w ogóle za tekst wyrwany jak z gimnazjum a podobno masz męża i dziecko ;/ ubieraj się jak chcesz, ale sama widzisz że chcesz się wyróżniać na siłę bo nie lubisz dziewczyn w tych samych bluzkach, więc szukasz czegoś innego. Prawda boli? potrzebujesz żeby Ci to powiedzieć władnych słówkach i wtedy nikogo nie ofukniesz? tylko że jakkolwiek powiedzieć bęzie wyrażało to samo

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o krytyke tylko o specjalne, celowe uwagi skierowane do mojej osoby ze względu na to, że prawdopodobnie nie podoba ci się moje obrażanie Kurczaka :))) inaczej byś nawet nie zareagowała na mój post, bo co jest złego w napisaniu, że ubieram się oryginalnie? Nie wiem co ma oryginalne ubieranie się do robienia czegoś na siłę. Nie jestem jakimś emo, co chce tylko zwracać na sibie uwagę, po prostu ubieram się fajnie dla siebie samej i swojej satysfakcji. A twoje uwagi prawdopodobnie tyczą się twojej niechęci do mnie i celowego zaczepiania. A tego nie lubię, bo to z Kurczakiem się sprzeczałam, a nie z tobą.
I tylko pierwsze zdanie poprzedniego posta było do ciebie, reszta ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

Dziewczxyny spokojnie co sobie do oczu skaczecie? Każdy ma swój styl, Acha chce się wyróżnić i lubi być w centrum uwagi - jej sprawa, ktoś inny ma inny styl i nie lubi robić szumu w okół siebie. Bądźmy bardziej wyrozumiali dla siebie

Odnośnik do komentarza

austeria a czy ja kogoś wyśmiałam? Napisałam tylko, że mi nie podoba się styl Kate, bo wg mnie ubiera się jak 50letnia kobieta, a o was nic nie napisałam. A ty zaraz się przyczepiłaś, że ja nie jestem oryginalna,natomiast ja napisałam ci dlaczego jednak jestem oryginalna, to ty, że wyróżniam się na siłę. Czego ty ode mnie chcesz kobieto? Chyba mam prawo się ubrać oryginalnie, to zazdrość z twojej strony czy co? Już własnego zdania nie można wyrazić?

Odnośnik do komentarza
Gość bella_ragazza

Co do kolorow to kazdy przeciez swoje ulubione i takie, ktore mu pasuja. Akurat nie wiem, czy az takie to wazne jakie kolory modne w tym sezonie, najwazniejsze - to sie czuc komfortowo. No bo jesli np. bedzie hitem pomaranczowy to co, wszyscy sie ubiramy na pomaranczowo?

Odnośnik do komentarza

bella ja nie dążę za modą, po prostu lubię neony, dobrze się w nich czuję, bo fajnie wyglądają.
Kiedyś pokochałam kwiatki i koronkę, mam za granicą osobę z rodziny, która za każdym przyjazdem do Polski przywozi mi kilka ciuszków, tam wszystko wchodzi do mody wcześniej. I tak chodziłam sobie w kwiatkach i koronce, a potem to wszystko weszło do Polski, to znienawidziłam koronkę i kwiatuszki i już ich nie noszę.
Dla mnie liczy się to w czym czuję się po prostu dobrze i dobrze wyglądam. Niektórym się może nie podobać, ich sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...