Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży przy negatywnym wyniku testu ciążowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, @ mam nieregularne, przez ostanie 2 miesiące miałam co 42 dni. miałam ostatnią 19 kwietnia, a w maju 18 dostałam plamień brązowych, trwało to dzień. Później był śluz różowy który trwał 2 dni. Po kilku dniach zrobiłam test elektryczny z wymiennymi wkładami ( tzn wkłady wyglądają jak test strumieniowy który trzeba wsadzić do wkaźnika ). Na teście wyszły 2 kreski, robiłam 3 razy wszystkie wyszły tak samo, mimo iż wskaźnik pokazuje napis NIE ciąża, ale 2 krechy są, od tamtego plamienia boli mnie brzuch, wczoraj powinnam @ dostać ale jej nie mam, co myślicie, podejrzewać ciążę?

Odnośnik do komentarza

hm, w nocy miałam atak bólu, dziś rano zauważyłam brązowy śluz mało bo mało, piersi mnie tak szczypią, co kolwiek chcę podnieść to mam tak mocny ból po lewej stronie podbrzusza. nie wiem co się dzieje, nigdy tak nie miałam w tygodniu chcę się wybrać do położnej na usg, jestem w Holandii i niestety tutaj do ginekologa to nie tak łatwo się dostać

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Wynik pozytywny: Pojawienie się dwóch czerwonych linii w okienku wyniku -jedna w obszarze kontrolnym (C), druga w obszarze testowym (T) - oznacza ciążę.
Nawet jeśli linia w obszarze testowym (T) jest jaśniejsza od linii w obszarze kontrolnym (C) wynik jest pozytywny.
Chyba, że Pani źle interpretuje test. Najrozsądniej będzie udać się do ginekologa. Nawet jak Pani nie jest w ciąży, to powinna wyjaśnić Pani przyczynę rzadkich miesiączek, jeżeli rzeczywiście występują one co ok. 40 dni (zaburzenia hormonalne, niewydolność jajników, nadczynność tarczycy itd.).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...