Skocz do zawartości
Forum

Cytoliza bakteryjna


Gość roxy29

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze o rade doswiadczonych osob co to jest cytolizabakteryjna bo taka mi wyszla w cytologi .w posiewie tylko liczne lactobacillus i to mnie zdezorientowalo .dodam ze bardzo mnie piecze i szczypie odczuwam dyskomfort podczs codz czynnosci jak rowniez w trakcie i po oddaniu moczu

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie masz jakąś infekcje, grzybice ect, tym bardziej jeśli Cię piecze i swędzi. Zanim dotrzesz do lekarza możesz się poratowac maścią clotrimazolum. Lekarz przepisze Ci odpowiegnie globulki lub maść i powinno byc ok. Niestety to dziadostwo lubi wracac i trzeba sie przed tym chronic dlatego kup sobie kapsułki lactovaginal (w aptece bez recepty) i zastosuj pełną kuracje po tej zleconej przez lekarza. Przywróci naturalną równowage mikrobiologiczną pochwy i zapobiegnie nawrotom choroby.

Odnośnik do komentarza

a mialas posiew robiony? bo cyto jest malo dokladane, lepiej zrobic posiew i zobaczyc czy to bakterie czy cos innego. a jak nie to w gre wchodzic moze tez alergia na cos, moze jakis plyn do mycia albo do prania czy cos? z probiotykow to chyba lepszy jest lacibios ale u ciebie duzo lactobacillusow wyszlo tak?

Odnośnik do komentarza
Gość mojito090

"Trochę" po czasie, ale gdyby ktoś tu zaglądał, to cytolizę bakteryjną leczy się roztworami z sody (irygacja dwa razy w tygodniu). Są to po prostu przerośnięte pałeczki kwasu mlekowego, które właśnie mogą dawać takie objawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...