Skocz do zawartości
Forum

Biała sukienka na wesele?


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

od takich komentarzy to się powstrzymaj dziewczyno, bo że ty może byś w takiej wyglądała lipnie, to nie znaczy, że inne też. Widziałam realne fotki takich sukienek bez żadnych obróbrk i wyglądały ślicznie, a gorset podkreśla biust i talię.
Ja nikogo nie pytam o zdanie ta temat sukienek tylko pytanie masz w tytule

Odnośnik do komentarza

ta czerwona duzo lepsza najlepsza z tych wszystkich ta biala wyglada jak cos pod sukienke acha cos Ty taka żmija nikt nie lubi krytyki ale kazdy ma swoje zdanie moim zdaniem te sukienki na wesele odpadaja nie nadaja sie a juz na pewno nie ta biala - to moje zdanie, dziekuje (mam nadzieje ze zgodne z pytaniem)

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o krytykę tylko o to, że nie pytam was czy wam się krój podoba czy coś tylko czy wypada założyć białą na wesele i czy nie przypomina ślubnej, czy nie będę głupio wyglądać. A takie komentarze, że aaaale brzydka, to można zachować dla siebie, bo że ktoś woli nieśmiertelną satynę, zwykłe kiecki lub sukienki do kolan, to już jego sprawa. Ja chcę wyglądać sexy, inaczej, oryginalnie, a nie jak pięćdziesiąta taka sama laska na weselu. Już wymiotuję tą satyną itp. Chcę czegoś innego, a nawet nie wiem jeszcze co kupię tylko rozważam taki wybór. Podobają mi się kiecki z asosa, ale boję się, że będą do kolan, a nie skrócę np tiulowej czy falbaniastej sukienki i dlatego muszę poszukać takich w sklepie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...