Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas stosunku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
Sprawa jest następująca: w czasie masturbacji posiadam wytrysk tylko gdy leże,ruszam biodrami i przesuwam penisem po ziemi,natomiast podczas seksu nie mam wytrysku. Gdy razem z dziewczyna stosujemy różne pieszczoty wypływa mi tzw substancja bez plemników przed sperma,jednakże też nie osiągam wytrysku co robić?mój wiek 21 lat. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość loczek..

No nie wiem..Przede wszystkim musisz przestać sie masturbować ..
Przy długiej praktyce (sam sobie) Ciężko przerzucić się na kobietę..polecam tabletki na popęd lub zwykłe witami w których jest żeń-szeń . Na prawdę pomaga

Odnośnik do komentarza

Zauważyłam ze wlasnie sporo osob pisze na tym forum ze maja problemy po masturbacji, moj znajomy mowi ze to sa bzdury i ze masturbowanie nie ma zadnego wplywu na stosunek z kobieta, ale widze ze jednak robienie sobie dobrze jednak moze zaszkodzic

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zaburzenia orgazmu - brak wytrysku może być spowodowany wieloma czynnikami. Między innymi są to: stany zapalne, przyjmowane leki. Wymienia się tu także uwarunkowania masturbacyjne. Dlatego na początku postaraj się ograniczyć masturbację. Jeśli Twoje problemy nie minął skonsultuj sie ze specjalistą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...