Skocz do zawartości
Forum

Błąd w zakładaniu prezerwatywy


Gość zapominalska23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zapominalska23

witam, dzisiaj kochałam się z moim chłopakiem i pierwszy raz miałam taka sytuacje jak zakładał prezerwatywę i przyłożył ja do członka po złej stronie, kiedy to zauważył to przypadkowo dotknął strony która przylegała do członka oczywiście wyrzucił ta prezerwatywę ale martwi mnie to że przy zakładaniu nowej mógł przenieść niewielką ilość preejakultau, fakt faktem że przed jej założeniem musiał otworzyć szufladę, wyjąć ją z pudełka i otworzyć opakowanie ale przecież zawsze mogło zostać coś na palcach

Odnośnik do komentarza
Gość zapominalska23

stosuje dodatkowo tabletki antykoncepcyjne jednofazowe dwuskładnikowe ale boje sie że mogą być nieskuteczne zdarza mi sie np. wzięcie tabletki 30 minut później, jak narazie nie zapominam o nich ale mówi się że trzeba je brać o tej samej porze więc wydaje mi sie że logicznie powinno być bezpiecznie ale różnie to bywa. dlatego tez chciałam by mój partner zabezpieczał się dodatkowo prezerwatywą, do końca listka została mi jeszcze jedna jutrzejsza tabletka a ja już sie boje ze w czasie 7 dniowej przerwy nie dostane krwawienia z odstawienia...

Odnośnik do komentarza

Tabletki tego typu można wziąć do 12 godzin później i nie obniża to skuteczności antykoncepcyjnej. Poczytaj tylko ulotkę, tam jest napisane co obniża ich skuteczność. Także spokojnie, nie musisz się denerwować. Nie musicie nawet używać prezerwatywy, tabletki są bardzo skutecznym zabezpieczeniem:) W sytuacji, którą opisałaś, biorąc pod uwagę, że używasz pigułek, zapłodnienie wydaje mi się wręcz niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

nie ma sprawy:) już same pigułki zapewniają praktycznie pełną ochronę antykoncepcyjną, także nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych metod. Jeżeli będziesz prawidłowo je zażywać i w "sytuacjach awaryjnych" postępować zgodnie z ulotką, to nie musisz się martwić o niechcianą ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...