Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po poronieniu


Gość ma...42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam taki problem
Uprawiałam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia 22 kwietnia i w ten sam dzień na wieczór dostałam okres i dzisiaj to jest 25 kwietnia mam dni płodne bo moj śluz jest biały i się mocno ciągnie.
Napisze jeszcze że w grudniu poroniłam moją pierwszą ciąze.
I moje pytanie jest takie czy mogę znowu być w ciązy czy jest takie prawdopodobieństwo
czekam na odpowiedź
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Jeżeli była już Pani raz w ciąży, to jak najbardziej istnieje prawdopodobieństwo, ponownego w nią zajścia. Nie podam jednak Pani prawdopodobieństwa, utrzymania kolejnej ciąży, ponieważ nie wiem jaka była przyczyna poronienia. Jak podają statystyki, aż 10-15% ciąż kończy się poronieniem. Pięćdziesiąt % ciąż ronionych jest jeszcze przed implantacją zarodka. Proszę postarać się na razie nie przejmować tym poronieniem, ponieważ może się ono zdarzyć nawet u zupełnie zdrowej pary. Jeżeli mimo usilnych starań, przez rok czasu nie dojdzie do zapłodnienia, proszę szukać pomocy u specjalisty. W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę zgłosić się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam pytanie dość poważne. Od kilku dni boli mnie lewy jajnik, a masturbowałem się przed bólem. Czyli. Masturbowałam się i następnego dnia zaczął mnie boleć. Miesiączka skończyła mi się 5 dni przed bólami. Też miało miejsce zabawy z moim chłopakiem - lecz nie sex, tylko proste zabawy. Bałam się, że sperma dostała się do środka i mogłam zajść w ciążę. Przypuszczenie takie było, bo okres mi się spóźniał. Zrobiłam test - wyszedł negatywny. I po kilku dniach dostałam okres. Więc bodajże nie jestem w ciąży, prawda? Więc to może być jakieś zapalenie? Nadwyrężenie macicy/jajnika poprzez masturbację?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...