Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po tabletkach antykoncepcyjnych a prawdopodobieństwo ciąży


Gość nimfa345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nimfa345

Witam,
Mam takie pytanie a mianowicie w zeszłym roku do grudnia przyjmowałam tabletki anty a brałam je ok 2 lat.W styczniu przerwałam i nie miałam wtedy okresu,przyjmowałam provere na wywołanie okresu i okres miałam w marcu. Dokładnie 28 marca i od marca do maja nie miałam okresu więc znowu przyjmowałam provere na wywołanie okresu i dostałam.Czy mogę być w ciąży?czy jest możliwość zebym zaszła w ciąże w styczniu?ponieważ mimo okresu zauważyłam powiększenie brzucha i nie wiem czym jest to spowodowane?Proszę o szybką odpowiedz!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam. Otoż moj problem polega na tym iż ok. 2,5 roku temu przestalam brac tabletki antykoncepcyjne. Bardzo długo nie dostawałam okresu chyba okolo kilku miesiecy (dokladnie nie pamietam). Bylam z tym problemem u lekarza. Przepisala mi Pani doktor tabletki na wywolanie okresu. Niestety one nie daly zadnego efektu. Lekarka wypisal mi kolejna recepte o silniejszym dzialaniu. Po tych tabletkach dostalam okres. Nastepnie dostalam normalnie okres przez kolejnych kilka miesiecy. Potem przez kilka miesiecy znocu nie dostawalam okresu. Pani doktor wyslala mnie na usg dopochwowe. Badanie wyszlo dobrze. Znowu dostalam wytyczne wziasc tabletki wywolujace okres. Przez dlugi czasy bylo dobrze. Bez problemu dostawalam okres aż do teraz. czekam juz 2 miesiace i brak okresu. Martwie sie czym to moze byc spowodowane. Jak myslicie co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Gość AlicjaUser

Witam mam 23 lata i dwojke dzieci.Bralam tabletki Azalie dla mam karmiacych ale mialam caly czas po nich krwawienia wiec nie wiem kiedy tak na prawde mialam miesiaczke okolo 20 pazdziernika wzielam ostatnia tabletke i nie mam do dnia dzisiejszego miesiaczki.robilam sobie trzy testy ciazowe i nie wykazaly ciazy.chcialam sie zapytac o to jak przed miesiaczka powinnam wygladac w srodku?czy powinnam miec sluz?ile?jaki?boje sie ze zaszlam...

Odnośnik do komentarza

Witam.

Przez długi okres czasu brałam antykoncpejcę z powodu zaburzeń hormonalnych (ponad dwa lata z przerwami ustalonymi przez lekarza) po odstawieniu przez dwa miesiące miałam okres w miarę regularnie (z różnicą 2-6 dni) teraz okres spóźnia się już 14 dzień. Wszystkie objawy: ból piesi, ból podbrzusza, drobne zmiany naskrórne są, ale krwawienia brak. Dodam, że nie uprawiałam seksu z mężczyzną. Zastanawiam się co to może oznaczać. Czy takie zmiany w organizmie są możliwe "po odstawieniu"? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

~jana21
Witam.

Przez długi okres czasu brałam antykoncpejcę z powodu zaburzeń hormonalnych (ponad dwa lata z przerwami ustalonymi przez lekarza) po odstawieniu przez dwa miesiące miałam okres w miarę regularnie (z różnicą 2-6 dni) teraz okres spóźnia się już 14 dzień. Wszystkie objawy: ból piesi, ból podbrzusza, drobne zmiany naskrórne są, ale krwawienia brak. Dodam, że nie uprawiałam seksu z mężczyzną. Zastanawiam się co to może oznaczać. Czy takie zmiany w organizmie są możliwe "po odstawieniu"? Dziękuję.

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, że po odstawieniu tabletek problem braku miesiączki na tle zaburzeń hormonalnych powrócił. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Najprawdopodobniej konieczna będzie kontynuacja leczenia.

Odnośnik do komentarza

w ubiegły czwartek wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjna. od tamtej pory nie widać u mnie miesiączki, brzuch pobolewał i dawał okznaki jakby właśnie miało wystąpić krwawienie, ale niestety to fałszywy alarm. w trakcie stosunków seksualnych partner w czasie zwodu nie wyjął prącia, zsarzyło się tak dwa razy w czasie brania tabletek, istnieje ryzyko ciazy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...