Skocz do zawartości
Forum

Czy e-papierosy są skuteczne w walce z nałogiem?


Gość Perseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Perseusz

Część,
Postanowiłem rzucić palenie... ale wiecie jak to jest po 20 latach palenia ciężko jest rzucić tak z dnia na dzień. Wiec postanowiłem kupić sobie e- papierosy. Jeszcze ich nie kupiłem bo drogie te cholerstwa i się zastanawiam czy one rzeczywiście działają. Ktoś próbował....

Odnośnik do komentarza

To zalezy bo mam kilku znajomych ktorzy wlasnie kupili sobie tego papieroska i niektorzy rzeczywiscie rzucili palenie, ale niektorzy z powrotem zaczeli palic normalne fajki,a jeden moj znajomy teraz non stop pali wlasnie ta ekologiczna i mowi ze podoba mu sie

Odnośnik do komentarza
Gość Puszysta07

Nie wiem czy są skuteczne w walce z nalogiem ale wiem ze niektorzy przerzucaja sie ze zwyklych fajek na te elektroniczne, bo te e-papierosy chyba nie sa szkodliwe, albo jak sa to nie az tak jak normalne. Jak dla mnie to to tez jakies wyjscie.

Odnośnik do komentarza

ooo, ja mam też taki problem... 30 lat palił bez przerwy, a teraz te e-papierosy... postanowiłem ich sobie kupić, ale coś nie pomaga mnie. używam od 2-ch tygodnie, ale palić papierosy zwykłe mi się i dalej chce

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

no jest pokręcony ale co zrobić. Nic na to nie poradzisz. Niby najlepszym rozwiązaniem było by nigdy nie zaczynać, tylko że w nałóg najczęściej sie wpada kiedy jest młodym i głupim... a potem to już się tylko mysli o tym jak się go pozbyć

Odnośnik do komentarza

Witam,
Czy e-papierosy są rzeczywiście zdrowsze od tych tradycyjnych?
Na pewno ładniej pachną, mój chłopak takiego używa i wreszcie można się do niego przytulać i nie czuje się fajek.
Ale jak to wygląda od strony wpływu na organizm?
Jest wiele artykułów, które o tym mówią ale w każdym pisze coś innego. Więc jak to wygląda zdaniem użytkowników e-papierosów?

Odnośnik do komentarza

Kupiłam rodzicom e-papierosy jakieś półtora roku temu. Rzucili z dnia na dzień po 30 latach palenia. Wcześniej mama paliła prawie 2 paczki dziennie, tata paczkę. Od tamtej pory chyba tylko mamie zdarzyło się raz zapalić zwykłą fajkę (e-papieros się popsuł). Przestali śmierdzieć, kaszleć i zaoszczędzili sporo pieniędzy. Także jesteśmy zadowoleni wszyscy :)

Odnośnik do komentarza

Ja używam e-papierosa od ponad roku. Przez ten czas nie sięgnłam po zwykłe papierosy ani razu. Zapach analogów mi przeszkadza. Ja się o wiele lepiej czuję np. nie boli mnie głowa. Uzywam tylko smakowych liquidów - nie tytoniowych np. herbata cytrynowa, truskawka z miętą (Cigger) czy zielona herbata (evaper)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...