Skocz do zawartości
Forum

Dziwne sny


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne sny, zaczynają mnie przerażać. Podam przykład, bo nie da rady opisać wszystkich. Dzisiaj w nocy śniło mi się, że jakiś mężczyzna dźgnął mnie nożem prosto w serce, dusiłam się i krwawiłam, ale zdołałam jakoś uciec do mojego rodzinnego domu. Wpadłam do domu i krzyknęłam do mamy, że musi zawieźć mnie do szpitala. Były dwa zakończenia tego snu. Najpierw umarłam i widziałam jakieś papiery, moje dokumenty, które były podpisane przez moją mamę, jakby chciała za mnie dokończyć jakieś formalności. Później byłam żywa, ale nadal ciężko mi było oddychać. Mama zeszła po schodach i spojrzała na mnie wzrokiem pełnym pogardy i powiedziała, że nie mam szans, że umrę. Nie była smutna, czy zrozpaczona - była na mnie zła.
Tej samej nocy śniło mi się, że byłam w ciąży z moim kolegą i straciłam dziecko, poroniłam i bardzo rozpaczałam.
Skąd mogą się brać te dziwne sny? Rozumiem, że podświadomość płata figle podczas snu, ale dlaczego są one takie, a nie inne?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Koszmary senne dotyczą znacznej części populacji i ich treść w przeważającej części dotyczy zagrożenia zdrowia lub życia.
Do przyczyn koszmarów najczęściej zalicza się stres, trudne doświadczenia lub konflikty psychiczne. Mogą być one spowodowane także pewnymi lekami, nieodpowiednią dietą oraz nieodpowiednią higieną snu.
Teoria psychoanalityczna zakłada, że sny są królewską drogą do poznania nieświadomości - czyli tego wszystkiego czego się boisz, czego nie dopuszczasz do świadomości, co wypierasz i zakopujesz. Sny pokazują to w sposób metaforyczny - zastanów się nad swoimi lękami lub nieuświadomionymi potrzebami - może w tym tkwi klucz zrozumienia Twoich snów.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj śniło mi się ,że nagle pojawiłem się w dziwnym białym
pomieszczeniu przyczepiony do tytanowego krzesła byli tam jacyś ludzie jedna pani wstrzykiwała mi w rękę z 4 zastrzyki ja krzyczałem i prosiłem żeby tego nie robiła nagle poczułem nadpłyf siły oderwałem krzesło i łokciem wybiłem tytanowe drzwi a na dworze były miliony zombie . Moje sny się bardzo często - prawie zawsze się spełniają boję się może to przez horrory a co najgorsze to jest to , że hodze dopiero do 4 klasy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...