Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży mnogiej


Gość re...81

Rekomendowane odpowiedzi

witam;zrobilam test ciazowy- pozytywny, dwa dni pozniej zaczelam krwawic i mialam bol lewego jajnika pojechalam do szpitala tam powiedzieli mi ze poronilam ; na usg powiedziano mi ze byl to 4 tydzien i ze nic nie widza wiec sama sie oczyscilam; wedlug mnie byl to 2 tydzien; moj hormon co dwa dni jest podwojony- wzrasta; czy jest mozliwe zobaczyc na usg 2 tydzien ciazy? czy moze byc to ciaza mnoga ( zaczelam miec po poronieniu bardzo cytliwe piersi i czuje sie tak dziwnie jak bym byla w ciazy; mam juz synka 10 lat; moj hormon na dzien wczorajszy wynosil 120; ponownie mam sie zglosic na krew za tydzien; ( krew i bol jajnika pojawily sie 2 dni po terminie kolejnej miesiaczki); czy ja wogole poronilam?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości by w ramach porady internetowej ocenić czy Pani poroniła. Powinien ocenić to specjalista ginekolog na podstawie badania ginekologicznego, USG i beta-HCG. Na USG zarodek powinien być możliwy do uwidocznienia w końcu 5 tygodnia ciąży. Proszę jednak pamiętać, że ciążę powinno się liczyć od daty ostatniej miesiączki. Dlatego lekarz powiedział Pani, że to 4 tydzień, a Pani domyślam się, że policzyła czas trwania ciąży od dnia zapłodnienia. Proszę zatem ponownie skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...