Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży po stosunku bez zabezpieczenia


Gość mo...ek

Rekomendowane odpowiedzi

dostałam okres 3 dni przed terminem co powinnam zawsze. jest słabsze niż zawsze, współżyłam bez zabezpieczenia. czułam sie jak przed okresem zawsze humor inny, zmęczenie, wrażliwsze piersi, 1 i 2 dnia jak zawsze bolał mnie okropnie brzuch. może być to ciąża ?

Odnośnik do komentarza
Gość Cocolino23424

Jeśli stosunek był bez zabezpieczenia to zawsze istnieje ryzyko ciąży. Zmiana wyglądu okresu może być spowodowana ewentualną ciążą, ale nie musi. Najlepiej zrobisz robiąc test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Gość jagna123

moje miesiączki są zawsze długie i obfite trwają 7 dni,niecałe 2 dni po miesiączce kochałąm się z chłopakiem bez zabezpieczenia,następnego dnia zrobiliśmy rano to samo czy mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

~jagna123
moje miesiączki są zawsze długie i obfite trwają 7 dni,niecałe 2 dni po miesiączce kochałąm się z chłopakiem bez zabezpieczenia,następnego dnia zrobiliśmy rano to samo czy mogłam zajść w ciążę?

Witam!
Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...