Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu ciążowego a ciąża


Gość an...88

Rekomendowane odpowiedzi

witam. staramy sie z mezem o dzidzie juz od 2 lat... ale ten cykl mam niesamowicie dziwny...opowiem moze od poczatku.
ostatnia miesiączke mialam 03.03.2012
16.03.2012 wzielam zastrzyk pregnylu (10000j)
30.03.2012 bylam na USG u mojego ginekologa powiedzial ze owulacje na pewno mialam stwierdzil tak po peknietych jajeczkach. i przepisal duphaston na zagniezdzienie sie zarodka bralam od 30.03-05.03.2012.
miesiaczke dostalam z opuznieniem (jak nigdy odkad biore pregnyl mialam miesiaczke ksiazkowo)-10.03.2012 z rana o godz. 10:00, ale coz z tego jak trwal tylko 2 niecale dni tzn 11.04.2012 wieczorem mi sie skonczyl ok godz 21:00.
malo tego okropnie sie czuje spac mi sie strasznie chce jeszcze przed okresem miewialam zgzge a dodam ze nigdy nie mialam. czuje sie nie dobrze nie moge wachac kawy np wczoraj jak sobie zrobilam bo mnie glowa bolala to myslalam ze zwymiotuje i bola mnie jajniki. wiec dzis rano zrobilam test sikany i wyszedl negatywny!!!! co mi jest???? jutro jade do mojego ginekologa. ale czy jesli jestem w ciazy to on juz to bedzie widzial???pomozcie bo nie wytrzymam do jutra
pozdrawizm

Odnośnik do komentarza

wiesz może jest jeszcze za wcześnie aby stwierdzić ciąże. Może to jest bardzo wczesna ciąża. Ja tam osobiście nie ufam zbytnio testom z moczu bo z tego co słyszałam czesto się one mylą. Moim zdaniem powinnaś spokojnie poczekać na wizytę i zobaczyć co i jak. Może warto tez by było zrobić betę.

Odnośnik do komentarza

Witam. mam 36 lat ostatnia miesiaczke mialam 25 czerwca 2015,kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia w 13 i 15 dniu cyklu. Moje cykl trwa zazwyczaj 28 dni. dzisiaj tj 22 lipca powinnam dostac miesiaczke ale jej nie ma jest troche bialego sluzu, zawroty glowy, bolesnosc piersi, bol jajnika. Dwa dni temu robilam domowy test ciazowy i byl negatywny, a dzisiaj powtorzylam dwa innej firmy i rowniez sa negatywne, czy jest mozliwe ze jestem w ciazy pomimo negatywnego wyniku testow? dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...