Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie przy plastrach antykoncepcyjnych


Gość Myszek98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie kończę 5 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych (21+7). Do wzięcia została mi jeszcze 1 tabletka. Wystąpiło u mnie brązowe plamienie/upławy i zastanawiam się, czy jest się czego obawiać?
Wiem, że takie plamienia występują przy pierwszych opakowaniach, jednak jest to już moje 5te.
Z początku również występowały u mnie takie upławy, ale nie zawsze. Miesiąc temu dostałam okresu w 3 dniu przerwy, więc myślałam, że cykl już się wyrównał.
Dodam, że nie pominęłam żadnej tabletki, zawsze przyjmuje je o stałej godzinie
Czy powinnam udać się do ginekologa w celu zmienienia tabletek czy może cykl jeszcze się wyreguluje a takie plamienie to nic niepokojącego?

Odnośnik do komentarza

~xyx
Witam,

Właśnie kończę 5 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych (21+7). Do wzięcia została mi jeszcze 1 tabletka. Wystąpiło u mnie brązowe plamienie/upławy i zastanawiam się, czy jest się czego obawiać?
Wiem, że takie plamienia występują przy pierwszych opakowaniach, jednak jest to już moje 5te.
Z początku również występowały u mnie takie upławy, ale nie zawsze. Miesiąc temu dostałam okresu w 3 dniu przerwy, więc myślałam, że cykl już się wyrównał.
Dodam, że nie pominęłam żadnej tabletki, zawsze przyjmuje je o stałej godzinie
Czy powinnam udać się do ginekologa w celu zmienienia tabletek czy może cykl jeszcze się wyreguluje a takie plamienie to nic niepokojącego?

Witam!
Jednorazowe brązowe plamienie może być spowodowane chwilowym wahaniem poziomu hormonów. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Jeśli plamienie wystąpi w kolejnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Biorę plastry Evra. 28grudnia miałam miesiączkę.i po tej miesiaczce plamilam i później pojawiła się krew że sprzedam, lekarka powiedziała mi że jest wszystko dobrze, ja pracuje za granicą, jestem przy opiece i nie sypiam jestem przemeczona. Teraz mam mam bardziej obfite krwawienie bo jest to czas w którym powinna nastąpić miesiączka. Pytam czy nadal mam używać plastry czy mam zrobić przerwę. To zdarzyło mi się pierwszy raz plamilam i nie miałam bólu a teraz mam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...