Skocz do zawartości
Forum

Problemy z przespaniem nocy u dziecka


Gość Aneta123987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta123987

moj syn ma 2 lata, od jego narodzin przespalam cale 5 nocy, pozostale sa przerywane 3-4 razy. a to przeszkadza mu ubranie, a to chce kasze. i tak okragla noc. Jestem strasznie zmeczona tym stanem, ledwo juz funkcjonuje. nie wiem co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Proponuję dużą dawkę ruchu i powietrza, szczególnie teraz jak jest ciepło. Proszę też nie przekarmiać dziecka na noc, zapewnić mu odpowiednią temperaturę, żeby mu nie było ani za ciepło, ani za gorąco. Musi Pani wykąpać go przed spaniem i wywietrzyć porządnie pokój.
Jak się porządnie zmęczy w ciągu dnia, to będzie spał jak kamień, nie ma mocnych, no chyba że naprawdę mu coś dolega.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta123987

Nie, nie bylam. teraz ma rozyczke wiec byc moze jest to przyczyna. poza tym odstawilismy pieluszki i mysle to moglo go stresowac. teraz tylko raz je w nocy i to mala ilosc kaszki - pewnie to z przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta123987

bez przesady z tym neurologiem. nie ma zadnych zaburzen jedynie co nie potrafi jeszcze przespac nocy. pediata ktora stwierdzila rozyczke uznala ze dziecko moglo miec poczatki choroby. cale dnie spedza na podworku wiec energie ma gdzie wyladowac.

Odnośnik do komentarza

a ja mam córcię która ma 2 lata i 4 miesiące i czasami bo nie w każdą ale np w co trzecią noc budzi się bo chcę pić i potrawi wypić pały dzbanek picia przez noc mimo tego że w dzień też bardzo dużo pije. Budzi się i pić i pić I dzieje się to też w zimę więc nie jest to spowodowane ciepłą pogodą. W domu też mam normalną temperaturę około 21 stopni więc w sam raz. I codzienie w domu wietrze bo lubie świeże powietrze w domu nawet w zimę w mróz.

Czasami mam z nią więcej roboty w nocy niż z młodszą córcią która ma 5 miesięcy bo tylko raz w nocy wstaje na mleko, dostaje butle z bebikiem i dalej idzie spać do rana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...