Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu przy stresie po pettingu a ciąża


Gość gr...as

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
moja sytuacja wygląda następująco: od półtora miesiąca, prawie dwóch dość często uprawiam ze swoją dziewczyną petting. Ok. dwa-trzy tygodnie temu pocierając się, doszedłem na jej brzuch, ale dokładnie sprawdziłem, i nie zauważyłem, by sperma dostała się w okolice warg sromowych. Próbowaliśmy kilka razy uprawiać seks, zawsze w prezerwatywie (tylko raz próbowałem wejść bez, ale wszedł może na 1cm, zaraz go wysunąłem, i to na samym początku zabaw, więc małe prawdopodobieństwo, by był na moim członku nawet płyn przedwytryskowy). Nadal ma nienaruszoną błonę dziewiczą, bo z powodu bólu nigdy nie wsunąłem się głębiej niż na 2-3cm. Kilka razy braliśmy razem kąpiel, ale tylko kąpiel, nie bezpośrednio po zabawach.
Możliwe, że miałem na palcach odrobinę płynu przedwytryskowego, ale palcami, bardzo rzadko, tylko rozchylałem jej wargi sromowe.
Spóźnia się jej okres o prawie 2 tygodnie, ale proszę wziąć pod uwagę, że liczę nie od normalnych 28 dni - u niej okres zwykle jest co 21-22 dni. Dużo stresu przeszła ostatnio i cierpii na depresję, teraz dodatkowo nasiloną obawami o ciążę. Od 3 tygodni ma lekkie mdłości (pierwszy raz, gdy miała jakikolwiek kontakt ze spermą/płynem był ok. miesiąc temu).
Czy jest jakaś szansa, że jest w ciąży, a jeśli tak, to jak wielka?
Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli sperma nie została przeniesiona do pochwy to szans na ciąże nie ma. Jeśli jednak tak wyszło ze sperma lub preejakulat dostał się do pochwy to szanse są, jak wielkie to ci nie powiem bo to ciężko stwierdzić. Ale nie sadze aby był w ciąży. Okres może jej się spóźniać ze względu na stres, czy chorobę. A jeśli przyjmowała jakieś leki czy wyjechała to to tez mogło mieć wpływ. Jeśli twoja dziewczyna bardzo sie stresuje to niech zrobi test ciążowy albo idzie do ginekologa.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Witam Pana Serdecznie,

Trudno mi analizować poszczególne przypadki i powiedzieć Panu jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.
Opóźnienie miesiączki może być spowodowane stresem(obawa przed niechcianą ciążą), lub wynikać z innych przyczyn np. zaburzeń hormonalnych, przyjmowanych leków itd.
Stosunek przerywany jak również stosunek z użyciem prezerwatywy, nie jest najlepszym sposobem antykoncepcji.
Proszę wykonać test ciążowy w celu wykluczenia Państwa wątpliwości, dobrze żeby Pana partnerka nie stresowała się dodatkowo, skoro choruje na depresję.
W razie problemów czy wątpliwości proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...