Skocz do zawartości
Forum

Blada kreska na teście ciążowym a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziekuje :)
DZis rano powtórzyłam test innej firmy, clearblue digital i na nim słownie wyświetla i pokazało mi "pregnant 1-2" i wg ulotki to ok 3-4 tyg . Nie wiem czy jest sens iść do lekarza bo na tym etapie to pewnie nic nie pokaże ... Mam dziwne przeczucia cały cAs boli mnie brzuch i jajniki czasem dają o sobie znac czuje taka pelnosc i ciepło w podbrzuszu , mam mdłości prawie całe dnie ale nie wymiotuje ogólnie słaba a nogi to mnie bolą jak nigdy nie wiem czy to normalne dla tak wczesnej ciazy ?? :(

Odnośnik do komentarza

Wiesz co ile dokładnie to nie pamiętam. Wiem, że test zrobiłam 22 maja i do tego dnia cały czas myślałam, że mi się miesiączka zbliża. Ból pojawiał się od czasu do czasu. 28 czerwca byłam na weselu i nie bardzo się mogłam bawić bo mnie bolał brzuch, to już był 10 tydzień.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ponad 3 tygodnie temu odstawilam tabletki. Z mezem staramy sie o dziecko. Dzisiaj powinnam dostac miesiaczke ale nadal jej nie ma wiec postanowilam zrobic test, wynik pojawil sie po okolo 10min i byla to bardzo blada kreska widoczna pod swiatlo. Czy to znaczy ze jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...