Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i częste oddawanie moczu a ciąża


Gość misiaczek26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiaczek26

Witam!miesiączkę miałam 18 marca,mam regularną co 28 dni i trwa zawsze 7 dni,teraz dostałam też regularnie11kwietnia tylko trwała 2 dni i od tamtego czasu boli mnie podbrzuszę,często oddaję mocz,popołudniami brzuch mi sie robi bardzo wzdęty i czasami robi mi się nie dobrze i co jakiś czas wyleci mi dużo śluzu.U lekarza byłam 24.kwietnia,na początku powiedział że może być to ciąża,ale usg nic nie pokazało i kazał czekać do następnej miesiączki i wtedy karze mi przyjść ponownie,bo może jest ciąza ale jest za wcześnie by ją wykryć.Czy jest to możliwe żebym była w ciąży?robiłam 2 testy i wyszły negatywne,proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość misiaczek26

Zapomniałam jeszcze dodać że lekarz powiedział że mam prawą stronę macicy powiększoną i wczoraj wieczorem zauważyłam jak mi się robi ten brzuch wzdęty to ta prawa strona jest większa od lewej.Czy możliwe jest też żeby była to ciąża pozamaciczna i dlatego tez lekarz jej nie widział?czy jeśli bym zrobiła tą bete to jeśli by była to ciąża pozamaciczna to te badanie to wykryje?

Odnośnik do komentarza

Witam Państwa.
Po zakończeniu ostatniej miesiączki moje piersi są nadal obrzmiałe, dodatkowo zaczęły się bóle w okolicach podbrzusza, częste oddawanie moczu, czasami występują chwilowe zawroty głowy. W obawie, że to może być ciąża (robiony w południe test) test ciążowy zakończył się wynikiem negatywnym. Dodam, że ostatnia miesiączka opóźniła się o 2 tygodnie. Gdyby nie to, że miałam okres pomyślałabym, że to ciąża, a tak nie wiem co mi jest. :( Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Leszkowa89
Witam Państwa.
Po zakończeniu ostatniej miesiączki moje piersi są nadal obrzmiałe, dodatkowo zaczęły się bóle w okolicach podbrzusza, częste oddawanie moczu, czasami występują chwilowe zawroty głowy. W obawie, że to może być ciąża (robiony w południe test) test ciążowy zakończył się wynikiem negatywnym. Dodam, że ostatnia miesiączka opóźniła się o 2 tygodnie. Gdyby nie to, że miałam okres pomyślałabym, że to ciąża, a tak nie wiem co mi jest. :( Proszę o poradę

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie. Tym bardziej nie powinna się Pani niepokoić, że wynik testu ciążowego jest negatywny. A propos Pani objawów oraz nieregularności cyklu to bardziej prawdopodobną przyczyną wydają się być zaburzenia hormonalne. Sugeruję konsultację ginekologiczną.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 9 lipca. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, mniej więcej 18-19 lipca. Od paru dni mam bolesność podbrzusza z lewej strony, czuję taki jakby ucisk. Poza tym częściej niż zwykle chodzę siku, mam wrażenie że coś mi uciska na pęcherz. Miesiączkę powinnam była dostać we wtorek i nic, zrobiłam dziś rano test ciążowy, ale wyszedł negatywny. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...