Skocz do zawartości
Forum

Tabletka antykoncepcyjna przed okresem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż myślałam że dostałam okres( wystąpiły lekkie krwawienia, takie jak zawsze w moim przypadku) przez co wzięłam tabletkę anty, po czym okres ustąpił.. Dodam że to moja pierwsza tabletka anty, przez co mam podwójne obawy, ponieważ chciałabym wziąć jutro już kolejną tak jak nakazują to żelazne prawa, ale nie mam nawet póki co miesiączki.. Zaczęła mi się jeszcze ona w dodatku wcześniej niż normalnie( w dodatku mam nieregularny dość okres) . I tu kolejne obawy. Bardzo proszę o jakąś poradę. Czy może najlepiej jakbym skontaktowała się od razu z lekarzem?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

ale po co chcesz isc do lekarza? jak wziełas 1 pigulke bierz kolejna i całe opakowanie, przeciez nie dzieje sie nic zlego. pigulki moga zatrzymac normalny okres wiec to co sie zdarzylo jest czyms normalnym nie wiem skad te obawy i w ogole w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

doczytalam ze to sa chyba pigulki ktore bierze sie stale i co pol roku robisz przerwe ale ze moze byc wtedy dlugi okres chyba ze masz pigulki w innych kolorach i przy innych kolorach jest krwawienie. ja nie wiem co to za tabletki ja biore yasminelle a o tych niewiele wiem

Odnośnik do komentarza
Gość Darja to ja

aaaa masz 24 +4 to sprawa prosta jak bedziesz brala 4 tabletki innego koloru dostaniesz okres, wydaje mi sie ze jestes troche przewrazliwiona i zbyt panikujesz. Okres Ci sie nie spozni przy tabletkach antykoncepcyjnych bo przy tabletkach nie masz prawdziwej miesiaczki tylko sztuczne krwawienie z hormonów dlatego to sie nie nazywa okres tylko krwawienie. Przy 2 pierwsych opakowaniach moze go nie byc a moze byc plamienie to normalne. Nie ganiaj do lekarza bo nie ma sensu nic sie nie dzieje wszystko jest tak jak poinno byc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...